REKLAMAprofi
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 czerwca 2022, 11:25 komentarzy 6

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Nietypowe potrącenie, do jakiego doszło w sobotnie późne popołudnie, 25 czerwca w Iławie, przypomina kierowcom o tym, aby zawsze zachowywali szczególną ostrożność w obrębie skrzyżowań dróg z ciągami pieszo-rowerowymi.

Właśnie na takim skrzyżowaniu drogi wjazdowej na parking ze ścieżką pieszo-rowerową miało miejsce potrącenie przez osobówkę kobiety poruszającej się na wózku elektrycznym dla osób niepełnosprawnych.

Zdarzenie to odnotowano na ścieżce pieszo-rowerowej przy iławskiej ekomarinie i "dzikiej" plaży w sobotę, 25 czerwca przed godziną 18:00.

Jak wynika ze wstępnych informacji, kobieta poruszająca się elektrycznym wózkiem dla osób niepełnosprawnych jechała prawidłowo ciągiem pieszo-rowerowym, kiedy - na wysokości wyjazdu z parkingu - uderzył w nią kierujący osobówką. Kobieta w wyniku tego potrącenia przewróciła się. Niestety nie uniknęła obrażeń; uskarżała się na ból żeber.

Policjanci, którzy wykonywali czynności na miejscu, przeprowadzili je pod kątem wypadku drogowego, tj. zdarzenia powodującego rozstrój zdrowia trwający powyżej 7 dni. Interweniowali również strażacy, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia, oraz zespół wodnej karetki pogotowia.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: nadesłane.

REKLAMANAJLAK

6Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~wózek F1 6 miesiąc temuocena: 100% 

  W trakcie kolizji auto praktycznie stało , a Pani jadąca wózkiem uderzyła w bok samochodu w tylne drzwi.Moim zdaniem to raczej ona staranowała auto. Kierowca nie miał możliwości zareagować.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Beaplta 5 miesiąc temuocena: 100% 

  Akurat ta pani na tym wózeczku jest w iławie bardzo dobrze znana. Bardzo niemiła kobieta, jeździ tym wózkuem bardzo szybko po ścieżkach, a jadąc po chodniku nie zwraca uwagi na idących ludzi. Trąbi i krzyczy na pieszych zaby jej schodzilu z drogi bo ona jedzie. Nie raz to ona potrąciła pieszego na chodniku i jeszcze się bulwersowała. Ona nie rozgląda się ani trochę i uważa, że zawsze to ona ma rację.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dor 4 miesiąc temu

  Tak faktycznie jest.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wredna baba 3 miesiąc temuocena: 100% 

  Szczera prawda twój komentarz. Wredna baba

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pieszy i kierowca 2 miesiąc temuocena: 65% 

  Więcej wsadzać krzaków, krzewów i drzew bezpośrednio na takich krzyżówkach i rondach to codziennie będziemy czytać o takim potrąceniach.kiedyś wina by była po obu stronach teraz to tylko kierowcy bo pieszy i rowerzyści to mogą wszystko jak powiedziała pewna pani Im sié należy. Chory rząd, chory kraj.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ja 1 miesiąc temuocena: 78% 

  "pod kątem wypadku drogowego, tj. zdarzenia powodującego rozstrój zdrowia trwający powyżej 7 dni" a skąd policjanci, z całym szacunkiem, wiedzą, że powyżej 7 dni ta pani będzie się leczyć? A może żebra bolały ją już wcześniej i ból nie wynika z tego wypadku. Z artykułu nie wynika, aby miała widoczne rany. Zaciekawi mnie to.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4151 sekundy