REKLAMAZDZ
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 czerwca 2022, 13:06 komentarzy 17

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Zanim usiądziesz na świeżo pomalowanej ławce nad Małym Jeziorakiem w Iławie, sprawdź, czy farba na pewno jest już sucha!

"Ja miałam przyjemność usiąść na takiej niedoschniętej", opowiada Czytelniczka i prezentuje zdjęcia poplamionych szortów. Sprawdziliśmy wskazane przez nią miejsce: rzeczywiście farba na ławkach jest tam wciąż wilgotna.

Same metalowe podstawy ławek - pozbawione drewnianych desek, to niecodzienny widok znad Małego Jezioraka w Iławie, gdzie na zlecenie Urzędu Miasta w Iławie w ostatnim czasie przystąpiono do remontu siedzisk.

Obecnie niektóre deski wracają już na swoje miejsce - z taką sytuacją mamy do czynienia przy rezydencji Stary Spichlerz. Stoją tutaj świeżo wyremontowane ławki - wyraźnie widać na nich nową warstwę ciemnej farby.

Jak wynika ze zgłoszenia Czytelniczki (imię i nazwisko do wiadomości redakcji), które to weryfikowaliśmy na miejscu, farba jest jeszcze niedoschnięta.

- Nad Małym Jeziorakiem są pomalowane ławki, tylko ktoś zapomniał o tym poinformować, a ja miałam przyjemność usiąść na takiej niedoschniętej… Wyglądają na prawie suche, a w rzeczywistości mam poplamione farbą spodenki… - napisała iławianka, na dowód nadsyłając zdjęcia szortów. Kobieta jeszcze nie ma pewności, czy plamy uda się z odzieży usunąć.

Farba na ławkach we wskazanej lokalizacji - przy Starym Spichlerzu od strony Małego Jezioraka - rzeczywiście jest jeszcze wilgotna, co sprawdziliśmy na miejscu dzisiaj w godzinach popołudniowych. Przydałaby się kartka "ŚWIEŻO MALOWANE"... Tymczasem, zanim usiądziecie, lepiej sprawdźcie sami!

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: nadesłane oraz Info Iława.

REKLAMATom-bet

17Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~nie-kaczor 17 miesiąc temuocena: 100% 

  Kiedy wreszcie wróci w Iławie ciepła woda? Ile to może jeszcze trwać? W innych miastach nie ma żadnych letnich przestojów. Pewnie i tak w ciepłowni nie robią żadnego remontu. A w zimnej wodzie to tylko kaczorowi...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Icek 16 miesiąc temuocena: 100% 

  A wid,ieliscie schody zarosniete i bałagan w Malpim Gaju. Kto za to odpowiada??? Chyba a może napewno p.Bartkowska powinna zmienić stanowisko pracy bo ile razy można przypominać o bałaganie.Macie chyba jeszcze w Urzędzie rowery to proszę się pr,ejechac i zobaczyć bo z samochodu nie wszystko widać!!! Ile razy można zgłaszać ten sam temat!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Boczek NW 15 miesiąc temuocena: 17% 

  Ha ha ha

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dawdex 14 miesiąc temuocena: 50% 

  Żebym ja miał takie problemy w życiu….

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zawodowy malarz 13 miesiąc temuocena: 95% 

  Fuszerka na całej linii. Ławki malowane w sezonie, jakby nie było miesiąca kwietnia, maja, a nawet marca. Cała praca do wykonania w tydzień ( z wysuszeniem ), a ławki nad Jeziorakiem wzdłuż szkoły były zdemontowane dwa tygodnie. Powierzchnia desek pomalowana bez oczyszczenia powierzchni ze starej farby. Zakładam, że usługa malowania kosztowała Urząd bardzo mało, ale w takim wykonaniu to lepiej było zostawić bez malowania, bo dodatkowo kolor dobrany z czapy :(. Chociaż raczej przy zakupie kierowano się ceną farby. Jej czas schnięcia o tym też świadczy. FUSZERKA ZA NASZE!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wyborca 12 miesiąc temuocena: 94% 

  Który to już raz P. Bartkowska ośmieszyła Burmistrza? Tak to się kończy jak powierza się odpowidzialne stanowisko koleżankom ze szkoły.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianin 11 miesiąc temuocena: 57% 

  Którego burmistrza? Tego co razem grają w orkiestrze? Roboty mało to i jest czas na zabawę.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gwóźdź 10 miesiąc temuocena: 44% 

  I czego dotykacie to tymi paluchami poczekajcie az wyschnie, jak ktoś jest uposledzony i nie wie do czego są oczy to trudno

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~TAXI3 9 miesiąc temuocena: 96% 

  Łatwiej przynieść deski pomalowane , wyschnięte i przykręcić.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Oj, 8 miesiąc temuocena: 93% 

  wystarczy popatrzeć na iławskie jezdnie - wszędzie jeden wielki bubel! Przy nowej szkole "specjalnej " zdewastowana ulica, podczas deszczu potężne kałuże i brak chodnika ...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jolanta 7 miesiąc temuocena: 57% 

  I to jest właśnie działanie obecnego włodarza w pigułce, byle jak byle na fejsbuku ładnie wyglądał, a rzeczywistość jaka jest właśnie widzimy. Wstyd i dziecinada

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a to dopiero... 6 miesiąc temuocena: 70% 

  To burmistrz malował te ławki? A ptaki, które te ławki z góry obsrywają, także nasyłane są przez burmistrza?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wstyd mi 5 miesiąc temuocena: 59% 

  Iława nie ma gospodarza. Bałagan, śmieci, zapuszczona zieleń a jak już się za coś zabiorą to kończy się tak jak z tymi ławkami.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~precz z łapami 4 miesiąc temuocena: 90% 

  Zostaw "zapuszczoną" zieleń w spokoju. Przynajmniej się zieleni, wyłapuje część spalin z powietrza, magazynuje wilgoć w czasach coraz liczniejszych susz i jest miejscem życia mnóstwa pożytecznych organizmów i owadów (np. pszczół). Rżnij sobie swą zieleń na swym podwórku i rób z niej wyschnięte i pożółkłe klepisko. Łapy precz od wszelkiej zieleni. Tej niższej i tej wyższej. Dość dyktatury wszelkich tępych durniów w naszym mieście, którzy chcieliby ciągle tylko rżnąć i piłować wszystko co jeszcze żyje, zieleni się i rośnie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianin 3 miesiąc temuocena: 96% 

  Takie jest właśnie podejście do wydawania publicznych pieniędzy. Wszystko robione byle jak!!! Widziałem jak Ci dwaj Panowie malowali ramy ławek przed galerią, obaj z lodami w ręku, psikanie tylko w miejscach gdzie było zabrudzenie, oczywiście kolor nie dobrany :/ Tragedia!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~tpq 2 miesiąc temuocena: 92% 

  W tym mieście wszystko na odwrót. Przypominam, że rok czy dwa lata temu pomost na prawdziwce też był robiony latem. Kto za to odpowiada?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5468 sekundy