REKLAMAincome2
REKLAMAUrodziny
wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 czerwca 2022, 13:27 komentarzy 2

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Trzy dni sportowych zmagań triathlonistów z całej Polski i dwa wieczorne koncerty gwiazd - tak zapowiada się Susz Triathlon 2022.

Tegoroczna edycja tej flagowej sportowo-muzycznej imprezy Gminy Susz odbędzie się w dniach 1-3 lipca. Przedstawiamy program.


W nadchodzący już wielkimi krokami pierwszy weekend lipca o Suszu znów będzie się mówić: "stolica polskiego triathlonu". To za sprawą zawodów, które po raz pierwszy rozegrano w Suszu w 1991 roku, a które obecnie przyciągają co roku ponad tysiąc zawodników.


Sportowe zmagania wystartują już w piątek - na pierwszy ogień aquathlon. Tego dnia wieczorem, o godzinie 21:00, zawodnicy i kibice spotkają się też na pierwszym koncercie - wystąpi zespół Enej.

Dzień drugi, sobota, to start na dystansach sprint: indywidualny oraz sztafet i supersprint; organizatorzy uroczyście otworzą Mistrzostwa Polski w Triathlonie. Wieczorem, także o godzinie 21:00, na scenie pojawi się grupa DE MONO.

Trzeci i ostatni dzień Susz Triathlonu 2022 to już tradycyjnie start na dystansie 1/2 Ironmana. Już połówka tego legendarnego dystansu robi wrażenie: 1,9 km pływania, 90 km wyścigu kolarskiego i 21,1 km biegu.

Wstęp na koncerty jest tradycyjnie bezpłatny.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet
REKLAMAJysk

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~sąsiad 2 ponad rok temuocena: 88% 

    Wszystko OK, tylko ten pułkownik Enej i jego lider w barwach Stepana B.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Kibic 1 ponad rok temuocena: 100% 

    Susz od 30 lat organizuje Triathlon!!!!!Historia wydarzeń ludzi miejsca duży ukłon dla Miasta

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAJarmark
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMACh2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3355 sekundy