REKLAMAneo3
REKLAMAOlszta
Na zdjęciu Monika Kowalska-Kastrau, Pełnomocnik Burmistrza ds. Osób Starszych i Niepełnosprawnych.

Na zdjęciu Monika Kowalska-Kastrau, Pełnomocnik Burmistrza ds. Osób Starszych i Niepełnosprawnych.

W 2021 roku, wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, burmistrz Dawid Kopaczewski zainicjował stworzenie bazy danych osób, które chcą być informowane na bieżąco o najważniejszych inicjatywach i wydarzeniach w mieście.

Baza ta systematycznie się powiększa!

Czym jest baza danych?

To lista kontaktów do mieszkańców Iławy, do których wysyłane są najważniejsze informacje. 

– Zdecydowałem o stworzeniu bazy danych, aby ułatwić mieszkańcom Iławy dostęp do wydarzeń, w których mogą wziąć udział. Niejednokrotnie słyszałem od osób starszych i z niepełnosprawnościami, że nie każdy może i wie, jak z domu skorzystać z portali czy stron internetowych, gdzie szukać informacji. Nie każdy też ma dostęp do Internetu, dlatego, zapisując się do bazy, można wybrać opcję wysyłki pocztowej. Obecność w bazie to gwarancja otrzymania informacji o ciekawych wydarzeniach kulturalnych, rozrywkowych, sportowych, rehabilitacyjnych, czy zdrowotnych. Krótko mówiąc, o ważnych propozycjach, w których można wziąć udział lub zaplanować sobie dzięki nim czas wolny w mieście - mówi Dawid Kopaczewski, Burmistrz Miasta Iławy.

Co zrobić, aby znaleźć się w bazie?

Należy wypełnić kwestionariusz zgody w Urzędzie Miasta Iławy, w pok. 110.  

– Aby móc otrzymać informacje na bieżąco, potrzebujemy Państwa danych oraz zgody na ich przetwarzanie. Do bazy przyjmujemy tylko osoby starsze oraz z niepełnosprawnościami, które mieszkają w Iławie – mówi Monika Kowalska-Kastrau, Pełnomocnik Burmistrza ds. Osób Starszych i Niepełnosprawnych.

Jak wysyłane są powiadomienia?

Informacje o aktualnych wydarzeniach w mieście wysyłane są zgodnie z deklaracją osoby zgłaszającej, tj. pocztą tradycyjną lub poprzez e-mail.

Publikacja Urzędu Miasta w Iławie.

REKLAMAskup złomu
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAinstal
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3634 sekundy