REKLAMAprawnik24
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 lipca 2022, 19:57 komentarzy 1

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

- W tym roku na deskach siemiańskiego amfiteatru gościć będziemy m.in.: Raya Wilsona (wokalistę grupy Genesis), zespół „Poparzeni Kawą Trzy”, kabaret Ani Mru-Mru, zespół „Czerwony Tulipan”, zespół „Varius Manx” i innych artystów - zapowiada główny organizator tegorocznej edycji Festiwalu "Nad Jeziorakiem" w Siemianach, Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie. Ale na tym nie koniec - szansę na występ mają także ambitni wykonawcy, którzy dopiero chcą dać się poznać szerszej publiczności.

Na zwycięzców festiwalowego konkursu muzycznych talentów czekają nagrody finansowe.

W konkursie mogą wziąć udział zespoły i soliści z terenu całej Polski (młodzież od 16 roku życia i dorośli), wykonujący piosenkę literacką, poezję śpiewaną – szeroko pojętą piosenkę artystyczną. Każdy wykonawca lub zespół wykona dwa utwory: piosenkę wybraną z szerokiego wachlarza utworów wybitnych polskich twórców poezji śpiewanej (np. Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i innych) oraz piosenkę inspirowaną twórczością polskich poetów doby romantyzmu (np. Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Juliusza Słowackiego i innych). Mile widziane są utwory autorskie. Organizatorzy dopuszczają możliwość wykonania piosenki obcojęzycznej.

Na zwycięzców czekają nagrody finansowe: grand prix (3 000 zł), I wyróżnienie (2 000 zł), II wyróżnienie (1 000 zł) i III wyróżnienie (mikrofon wokalowy). Dodatkowo laureaci konkursu wystąpią na wieczornym koncercie galowym w towarzystwie uznanych artystów.

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 lipca. Dalsze szczegóły, regulamin i karty zgłoszeniowe dostępne są na stronie Gminnego Ośrodka Kultury.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Zmartwiony 1 4 miesiące temuocena: 100% 

    A ile pieniędzy przeznaczono na sprzątanie Siemian po tej iprezie ? Czy będą tojtoje czy dalej będą chodzić za róg ? I znowu nie będzie można dojechać do własnej posesji . Przykre ale tak to wygląda co roku

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.9126 sekundy