REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 lipca 2022, 11:01 komentarzy 1

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Kiedy odbiorą "gabaryty", a kiedy elektrośmieci? Jak często i dokładnie którego dnia na Twojej ulicy będzie się odbywał wywóz poszczególnych frakcji odpadów komunalnych? Spółka Koma opublikowała harmonogram odbioru śmieci w naszym mieście na drugie półrocze 2022 roku.

Taki harmonogram warto wydrukować i np. przyczepić do lodówki magnesem. Dzięki jego znajomości zwłaszcza problematyczne odpady wielkogabarytowe czy zużyty sprzęt elektroniczny nie będą szpecić Twojego sąsiedztwa, tygodniami zalegając w wiacie śmietnikowej - należy je wynieść wieczorem w przeddzień planowanego odbioru.

Aktualne harmonogramy, obowiązujące na terenie Iławy od lipca do grudnia 2022r. publikujemy poniżej - oddzielnie dla zabudowy wielo- i jednorodzinnej.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~a inny harmonogram? 1 7 miesięcy temuocena: 100% 

    A czy firmy wywozowe mają jakikolwiek harmonogram mycia okropnie śmierdzących kubłów na śmieci, aż lepiących się od brudu? Mycia oczywiście skutecznego, w odpowiednim miejscu. A nie jedynie popłukania ich wiaderkiem wody koło boksu śmieciowego i wylania śmiedzącej brei na pobliski trawnik. Choć i tego nigdy nie udało mi się zauważyć, choć podobno, o dziwo, gdzieś się zdarzyło. A co na to iławski Sanepid i jego nowy młodzieńczy pan kierownik z partyjnego, wiadomego nadania? Może czas zabrać się do jakiejś społecznie użytecznej roboty, a nie myśleć tylko o kolejnych szczeblach pisowskiej kariery?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.412 sekundy