REKLAMAZDZ
REKLAMAOlszta

(Fot. British School Iława.)

Już teraz zapisz się na kurs języka angielskiego w doświadczonej szkole British School Iława, a oszczędzisz 180 zł! Promocja obowiązuje przy zapisie do 10 lipca. 

Z rabatem jest to cena ubiegłoroczna. - Zapraszamy do skorzystania z niej wszystkie osoby,  które chcą podnosić swoje kwalifikacje językowe: dzieci, uczniów, osoby dorosłe - zaprasza szkoła.

British School Iława prowadzi zajęcia dla dzieci od 5. roku życia. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia dla dzieci ze szkół podstawowych. 

- Bardzo cieszy mnie zapał i entuzjazm osób rozpoczynających przygodę z angielskim, najmłodszych dzieci - mówi Ewa Kaźmierska, dyrektor British School Iława. - To najlepsza inwestycja w przyszłość i gwarancja,  że sprostają wszelkim egzaminom, które mają na swojej edukacyjnej drodze.   

Szkoła przygotowuje do egzaminu ósmoklasisty, matury podstawowej oraz rozszerzonej, a także międzynarodowych egzaminów FCE (First Certificate In English) i Advanced (Certificate in Advanced English). Prowadzi także zajęcia grupowe i indywidualne dla osób dorosłych. 

- Dziękujemy kursantom za ich wkład pracy i zaangażowanie, jakie włożyli w proces nauki - kontynuuje Ewa Kaźmierska. - Jestem dumna ze wszystkich uczniów i gratuluję im postępów. 

British School Iława to szkoła z 26-letnim doświadczeniem. W ubiegłym roku były aż dwie grupy przygotowujące do egzaminu FCE i grupa przygotowująca do Advanced, a także wszystkie poziomy od podstawowego do zaawansowanego dla uczniów szkół. Dorośli uczęszczali na zajęcia indywidualne lub grupowe.

British School Iława: Dziękujemy i zapraszamy w nowym roku szkolnym!

Ilość zdjęć 11


British School Iława

Ul. Sobieskiego 45 (nad bankiem Millennium). 
Tel. 793-150-160. 
FB: British School Iława.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
REKLAMASzkoła2
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.503 sekundy