REKLAMASenator Orzechowska
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 lipca 2022, 10:36 komentarzy 1

(Fot. MKS Zryw-Volley Iława.)

To już ten letni czas! W nadchodzącą niedzielę, 10 lipca na "dzikiej" plaży w Iławie zostaną rozegrane - już po raz 27. - Mistrzostwa Iławy w Siatkówce Plażowej Kobiet, Mężczyzn i Par Mieszanych.

REKLAMAMateusz szauer

Celem zawodów jest popularyzacja tego sportu i wyłonienie najlepszych w naszych okolicach. Do aktywnego udziału zapraszają Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz MKS Zryw-Volley Iława. 

Areną zawodów, które odbędą się w niedzielę, 10 lipca, będą pełnowymiarowe boiska do siatkówki plażowej na plaży miejskiej przy ulicy Kajki w Iławie. Turnieje kobiet i mężczyzn rozpoczną się o godzinie 10:00, turniej par mieszanych - nie wcześniej niż o 12:00.


Zapisy i weryfikacja: od godz. 9:15 do 9:45.               

W turnieju mogą uczestniczyć zawodniczki i zawodnicy będący mieszkańcami powiatu iławskiego, którzy zgłoszą się w dniu turnieju do godziny 9:45 i wpłacą wpisowe w kwocie 10 zł od osoby. 


Organizator w szczególnych przypadkach może skorzystać z przyznania tzw. dzikiej karty uczestnictwa w zawodach (maksymalnie do dwóch par w każdej kategorii) i dotyczy to tylko jednej osoby z zespołu. W tej sprawie prosimy o wcześniejszy kontakt z organizatorem Mieczysławem Pietroczukiem (tel. 601 309 697). W dniu zawodów wnioski o "dziką kartę" nie będą rozpatrywane.

Dla najlepszych nie zabraknie pamiątkowych medali i pucharów.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMApellet2
REKLAMAżuchowski

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Niewiempoprostu 1 ponad rok temu

    A co to jest dzika karta?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAmodera
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMALuxbud
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6665 sekundy