REKLAMAZDZ
REKLAMASadek
Firma Mobilek Części samochodowe zaprasza do swojego nowego oddziału na iławskim Gajerku! Ul. Grudziądzka 71 - duży wybór, niskie ceny.

Firma Mobilek Części samochodowe zaprasza do swojego nowego oddziału na iławskim Gajerku! Ul. Grudziądzka 71 - duży wybór, niskie ceny. (Fot. materiały sklepu.)

Firma Mobilek Części samochodowe rozwija swoją działalność, otwierając kolejny punkt. Szukasz części do samochodu osobowego, dostawczego? Zajrzyj na ulicę Grudziądzką 71 w Iławie! 

Firma Mobilek Części samochodowe istnieje na rynku motoryzacyjnym od 2016 roku. Swoją działalność prowadziła dotychczas w Suszu, oferując usługi w zakresie handlu częściami do samochodów osobowych i dostawczych. 


W maju bieżącego roku, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie ofertą, firma otworzyła swój DRUGI punkt - mieści się w Iławie przy ulicy Grudziądzkiej 71, na osiedlu Gajerek. Tutaj również firma prowadzi sprzedaż części samochodowych.


Oferowany asortyment części jest bardzo szeroki, a ceny - bardzo atrakcyjne.

- Współpracujemy z ponad dwudziestoma dostawcami i producentami części w Polsce i w Europie - informują właściciele. - W rezultacie możemy zaproponować w naszych sklepach ofertę, która jest bardzo konkurencyjna cenowo, a - jak mówią nieraz sami nasi klienci - czasami jest wręcz bezkonkurencyjna!

Od ręki dostaniesz tutaj:

  • akumulatory - szeroką gamę, w tym w technologii AGM i EFB, do nowszych pojazdów, a także łodzi i motocykli;
  • opony i narzędzia - duży wybór;
  • części nadwozia - cała grupa;
  • produkty do naprawy karoserii oraz kosmetyki do ochrony i pielęgnacji. 

f

Pracownicy i właściciele na co dzień, w pracy z klientem, chętnie wykorzystują swoje długoletnie doświadczenie. Zapraszają do korzystania z fachowego i przyjaznego doradztwa w doborze części!

Możliwy jest także dowóz potrzebnej części we wskazane przez Ciebie miejsce! 

- To było nasze założenie od samego początku, aby obsługiwać klienta elastycznie, dlatego do dzisiaj dowozimy części. Podkreśla to sama nazwa naszego sklepu: "Mobilek" - mówią właściciele. - Dzięki temu już od 6 lat z powodzeniem obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale i inne firmy: komisy samochodowe, warsztaty, czy firmy transportowe. Zapraszamy do współpracy! 

"Mobilek" gwarantuje dobrą cenę, elastyczne podejście i pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Załoga zaprasza do swoich oddziałów, a także do kontaktu telefonicznego i na Facebooka - w mediach społecznościowych zapoznacie się z aktualnymi promocjami i weźmiecie udział w konkursach.


MOBILEK CZĘŚCI SAMOCHODOWE

(teraz także w Iławie!)

Odwiedź oddział: Iława, ul. Grudziądzka 71.

Skontaktuj się telefonicznie: 515 837 452.

Zajrzyj na Facebooka: https://www.facebook.com/mobilek.czesci


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2543 sekundy