REKLAMAYasumi
REKLAMAprofi

(Fot. materiały hullo.)

Sezon turystyczny w pełni, centrum rozrywki hullo wychodzi więc z propozycją spędzenia niezapomnianych chwil na wiele różnych sposobów! Poniżej prezentujemy kilka nowości, które w sezonie 2022 debiutują na turystycznej mapie Iławy.

Atrakcje wodne - wybierz się w rejs wodnym tramwajem

Polecamy noclegi na komfortowo wyposażonym, 8-osobowym houseboacie, który na stałe stacjonuje w Iławie. Posiadacze patentu żeglarskiego mogą wybrać się nim w rejs po jeziorze Jeziorak; goście, którzy takich umiejętności nie posiadają, mogą skorzystać z dodatkowej usługi i przekazać ster w ręce profesjonalisty. Na pokładzie znajdują się: salon i dwie sypialnie, kuchnia wyposażona w płytę grzewczą, zmywarkę oraz pozostałe, pełne wyposażenie kuchenne, toaleta z prysznicem, sauna i taras słoneczny.

Dla wszystkich, którzy preferują krótsze podróże, proponujemy trwający 1,5 godziny rejs otwartopokładowym katamaranem pływającym po stałych trasach. Na pokładzie można zakupić napoje oraz przekąski. Po drodze przystanek na kąpiel. Istnieje także możliwość czarteru łodzi z możliwością zorganizowania imprez okolicznościowych, tj.: wieczory panieńskie, urodziny i wiele innych. Tramwaj wodny startuje z: PORT Iława, ul. Chodkiewicza 5. Harmonogram i dostępność sprawdzaj na bieżąco na fanpage'u hullo na Facebooku.


Więcej informacji o tramwaju wodnym tutaj:

https://www.facebook.com/centrumhullo/photos/a.119962053621476/360991256185220/


Atrakcje dla rodzin

Ciuchcią wokół Małego Jezioraka

Ciuchcia turystyczna, kursująca w Iławie siedem dni w tygodniu na stałej trasie dookoła Małego Jezioraka, to kolejna ciekawa nowość. Podczas przejazdu można posłuchać komentarza miejskiego przewodnika o najciekawszych miejscach w okolicy oraz obejrzeć niezapomniane widoki. Przewodnikiem jest znany i lubiany Pan Dariusz Paczkowski. W każdą środę o godzinie 13:00 wycieczka z przewodnikiem. Fantastyczna podróż dla młodszych i starszych!

Istnieje także możliwość wynajęcia kolejki grupom zorganizowanym, firmom, placówkom oświatowym oraz indywidualnie na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Harmonogram i dostępność sprawdzaj na bieżąco na fanpage'u hullo na Facebooku.


Obserwuj dostępność Ciuchci na profilu FB:

https://www.facebook.com/centrumhullo


Niezapomniana wyprawa szlakiem pochylni Kanału Elbląskiego

Wycieczki to nieodłączny element każdych udanych wakacji, dlatego w każdy wtorek lata hullo proponuje Państwu trwający 3 godziny rejs statkiem Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej po pochylniach. W trakcie rejsu Kanałem Elbląskim gościom towarzyszy gawęda kapitana statku. W drodze powrotnej zwiedzanie ruin pałacu w Kamieńcu i zamku gotyckiego w Szymbarku

Dodatkowo w każdy piątek wakacji zapraszamy na wycieczkę po zamkach i kościołach Warmii i Mazur. Podczas wycieczki odwiedzicie Dąbrówno (rynek miejski, ratusz, kościół z XVI w. i budynek synagogi) oraz Działdowo (zamek krzyżacki, Muzeum Pogranicza, Interaktywne Muzeum Zakonu Krzyżackiego).

Wycieczki po pochylniach oraz do Dąbrówna również odbywają się z licencjonowanym przewodnikiem Dariuszem Paczkowskim. Najbliższa wyprawa już we wtorek!


Obserwuj na FB, by na bieżąco znać dostępność łodzi:

https://www.facebook.com/houseboatilawa


Aktywny wypoczynek to podstawa - rower możesz wypożyczyć!

Wypoczywającym aktywnie polecamy kolejną nowość: wypożyczalnię rowerów mieszczącą się na Starym Mieście w Iławie. W atrakcyjnych cenach dostępne są tutaj miejskie rowery trekkingowe, elektryczne, tandemy, gokarty, kaski oraz foteliki rowerowe dla dzieci.  


Odwiedź stronę wypożyczalni rowerów:

https://hullo.pl/aktualnosci/wypozyczalnia-rowerow/ 


hullo Lubawa - atrakcje pod dachem i nie tylko

Zapraszamy do hullo w Lubawie. Tutaj zawsze świeci słońce! Tu atrakcje dla dzieci i młodzieży kryją się za każdym rogiem! Sala zabaw ze zjeżdżalniami, rurami, kulkami to ponad 300 m2 powierzchni do swobodnej zabawy. Na chętnych czeka pokój laserowy, w którym trzeba wykazać się nie lada gibkością. Nieco starszych zapraszamy do sali wirtualnej rzeczywistości, w której można pojeździć kolejką górską, wyścigówką, czy też przenieść się do świata gier. Amatorom wspinaczki proponujemy ściankę z czterema torami o różnej trudności. Wersja mini jest dedykowana najmłodszym. Amatorom sportów zimowych polecamy poszusować na nartach lub desce snowboardowej - tutaj stok narciarski jest czynny cały rok, nawet w lecie. 

Na zewnątrz dostępne kolejne atrakcje - plac zabaw, ogród sensoryczny, kort i boiska sportowe. 


Więcej zobacz na 

https://hullo.pl/


Półkolonie

W okresie wakacyjnym w hullo organizowane są półkolonie. Zapraszamy wszystkich "Poszukiwaczy przygód" w wieku 6-12 lat. W programie wycieczka po Iławie z przewodnikiem, zwiedzanie wieży ratuszowej, gra miejska, wyprawa tramwajem wodnym na Wielką Żuławę i poszukiwanie skarbu. Do tego wszystkie atrakcje i warsztaty hullo bez limitów. Łowcy przygód na start!

Nauczycieli, organizatorów wycieczek, trenerów sportowych zapraszamy do kontaktu. hullo pomoże Wam w organizacji wycieczki dla każdego, kolonii, zielonej szkoły, obozu sportowego czy zimowiska. "Jesteśmy do Waszej dyspozycji"!


Zapraszamy do kontaktu!
Wypożyczalnia, rezerwacja wycieczek, info o tramwaju i ciuchci: tel. 883 963 132.
Półkolonie: tel. 797 707 693.


Niezapomniane wrażenia z wakacji. Poznaj letnie turystyczne nowości od hullo!

Ilość zdjęć 4

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASprzątanie
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.872 sekundy