REKLAMAprofi
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 lipca 2022, 11:04 komentarzy 3

(Fot. Google Maps.)

Miło nam poinformować, że Gmina Iława otrzyma kolejne środki z Rządowego Funduszu Polski Ład – Programu Inwestycji Strategicznych - podaje tutejszy urząd gminy. Są to środki przeznaczone dla tzw. gmin popegeerowskich.

Za pozyskane środki samorząd zmodernizuje drogi gminne w miejscowości Kamionka. 

Przebudowane zostaną drogi: Kamionka – Nejdyki oraz drogi w centrum miejscowości. W ramach zadania zostaną zmodernizowane drogi o łącznej długości ok. 2,8 km. Wykonana zostanie podbudowa z kruszywa, która zostanie utrwalona emulsjami asfaltowymi.

Na ten cel gmina pozyskała 2,45 mln zł, co stanowi 98% wartości całej inwestycji. Zadanie zostanie zrealizowane w przeciągu 12 miesięcy od daty przyznania promesy.

UG w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Andźej 3 28 dni temuocena: 17% 

  Ten nasz wójt to jest prawdziwy dzban i zadłuża gminęWeźmie kredyt wybuduję a później nie wiadomo kiedy dostanie pieniądze z polskiego ładuPisowce daja swoim czyli nasz kochany wójt jest pisowcemA wszystkim wkoło gada ja jestem bezpartyjny no chyba że dają pieniądze to wtedy jestem partyjny

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Bartek mucka 2 28 dni temuocena: 33% 

  Nie doczekasz się takiej drogi bo z tego jeszcze wójt musi wybudować nowy dom i dojazd kostka wyłożyć.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Krecik 1 28 dni temuocena: 100% 

  Taką inwestycją ucieszyliby się mieszkańcy Smolnik. Bo co w tym super, jak załatali dziury, skoro droga dalej z poprzednich stuleci? Doczekamy sie w końcu jazdy jak po stole??

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7595 sekundy