REKLAMAprofi
REKLAMAPellet
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 lipca 2022, 09:37 komentarzy 1

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Wypiękniało centrum Rudzienic w gminie Iława. To za sprawą ogrodniczych warsztatów, realizowanych tutaj z udziałem przedstawicieli lokalnej społeczności.

Cykl szkoleń odbywa się w ramach unijnego projektu „Krok w przyszłość”, w którym obecnie uczestniczy 16 osób. Całość koordynuje Zofia Fota, mieszkanka Rudzieniec i gminna radna.

- Dzięki mojej współpracy z Instytutem Badawczo-Szkoleniowym w Olsztynie jest realizowane szkolenie z zakresie wózków jezdniowych oraz kurs ogrodniczy. Na zajęciach części praktycznej uczestnicy dokonali nasadzeń krzewów w naszej miejscowości, efekty ich pracy można zobaczyć na zdjęciach - relacjonuje Z. Fota. - Dziękuję wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i aktywny udział w działaniach na rzecz naszej małej lokalnej społeczności - dodaje.

To już kolejny raz, gdy Rudzienice z korzyścią dla miejscowości i samych mieszkańców sięgają po środki unijne.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: nadesłane.

REKLAMAPS QUALITY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Jacek 1 2 miesiące temu

    Ale pięknie uaaaa

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5843 sekundy