REKLAMApup
REKLAMAsuknie

(Fot. GOK Laseczno.)

Dominika Dreszler i Weronika Ważna ex aequo zdobyły grand prix zakończonego wczoraj 16. Festiwalu "Nad Jeziorakiem" w Siemianach.

Laureatki konkursu muzycznych talentów nie tylko wygrały nagrody finansowe, ale i miały szansę zaprezentować się na festiwalowej scenie tuż przed gwiazdami sobotniego wieczoru.

Konkurs muzycznych talentów na Festiwalu "Nad Jeziorakiem" w Siemianach 2022.

Ilość zdjęć 7

Przed publicznością w ramach tegorocznego konkursu zaprezentowało się łącznie 14 wykonawców i zespołów. To Julia Opalska z zespołem, Jakub Lubański, Daria Dąbkowska, Henryk Kowalski, zespół Old and Young, Dominika Dreszler, Julia Sprawka,  Solomija Drevnicka, Aneta Górska, 7. i 10. Kwidzyńska Drużyna Harcerska, Malwina Kopij z zespołem, Tomasz Mroczkowski, Weronika Ważna z zespołem i "The Samara Morgan".

Po wszystkich występach jury w składzie: Ewa Alchimowicz-Wójcik, Ewa Cichocka, Stefan Brzozowski wyłoniło zwycięzców. Nagrodę główną zdobyły ex aequo Dominika Dreszler i Weronika Ważna, a pierwsze wyróżnienia przyznano Julii Opalskiej i Malwinie Kopij. The Samara Morgan - to zdobywca drugiego wyróżnienia, a Daria Dąbkowska otrzymała wyróżnienie trzecie. Gratulacje!

Występy laureatek nagrody głównej do obejrzenia poniżej.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie. 
Wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAskup złomu
REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMADom seniora
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMALuxbud
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.9072 sekundy