REKLAMAprofi
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 lipca 2022, 09:14 komentarzy 8

(Fot. archiwum organizatora.)

Jak co roku na łące pięknego Pensjonatu "Nad Płaskim" w Jerzwałdzie odbędzie się wyjątkowy koncert, organizowany przez mieszkańca Jerzwałdu, związanego z branżą muzyczną Mirka Mastalerza.

 • JAZZWAŁD'22 
 • 1 sierpnia 2022r. (poniedziałek), godz. 18.00 

f

W tym roku muzykiem nr 1 jest Przemek Dyakowski, który z zespołem w składzie: Przemek Dyakowski (saksofon tenorowy), Joanna Knitter (wokal), Artur Jurek (fortepian & hammond), Dominik Bukowski (wibrafon), Janusz Mackiewicz (kontrabas), Maks Kreft (perkusja) i Wojciech Staroniewicz (saksofon tenorowy) wystąpią w projekcie "Ach to był szał". 

Przed nimi zagrają pianiści: 

 • Janusz Olejniczak i Artur Moon 
 • oraz gościnnie Patrycja Piekutowska (skrzypce). 

f

Następnie wystąpi Trio Adama Czerwińskiego w składzie: Adam Czerwiński (perkusja), Piotr Lemańczyk (kontrabas) i Marcin Wądołowski (gitara). Usłyszycie w ich wykonaniu trochę dobrego jazzu, pięknie brzmiącej muzyki akustycznej oraz rock&rolla.

Koncert poprowadzi Jan Popis.

Po głównym koncercie odbędzie się jam session w Sarnówku. Rozpocznie zespół w składzie: Tomek Sowiński (perkusja), Piotr Kułakowski (kontrabas), Darek Herbarz (saksofon), Tomasz Grzegorski (saksofon) i Jerzy Małek (trąbka), a potem... wszystko zależy od publiczności, czy zechce jeszcze słuchać muzyki.  


Ilość miejsc jak zwykle jest ograniczona, więc już rezerwujcie bilety, zachęca organizator koncertu Mirek Mastalerz. Dzwońcie, proszę, pod numer 600 131 007, dodaje.

Cena biletu: 300 zł. 

W promocji można nabywać bilety grupowe. 
Osoba  kupująca dwa bilety płaci 250 zł x 2 = 500 zł. 
Osoba kupująca 3 bilety płaci  220 zł x 3 = 660 zł. 
Osoba kupująca 4 i więcej biletów płaci 200 zł x ilość biletów.


Materiały organizatora/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

8Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Mirek 8 16 dni temuocena: 100% 

  Koncert potrwa ok. 3 godzin. W sumie 13 znanych artystow sceny jazzowej i klasycznej. Niech ktos sprobuje zorganizowac taki koncert. Honoraria dla artystow to nie wszystko. Technika sceniczna. Hotele. Catering. Owszem, za publiczne pieniadze łatwo a bez sponsoringu? Ktos chętny zorganizowac taki biletowany koncert u siebie? Jak do tej pory nikt nie narzekał. Odbyły sie juz 4 edycja Jazzwałdu. W roku 2018 wystapili tacy artysci jak Adam Makowicz, Jorgos Skolias, Dominik Wania, Jozef Skrzek, Jan Krzysztof Broja i inni. W roku 2019 zagrali Gloria Campaner i Leszek Mozdzet. W roku 2020 zacgrali Waldemar Malicki, Janusz Olejniczak, Krzesimir Dębski, Adam Palma, Anna Serafinska. A w roku 2021 wystąpiło w sumie ponad 20 artystow w tym, Leszek Mozdzer, Adam Palma, zespol Blue Cafe akustycznie, Skaldiwie na dwa fortepiany i inni. Nie robie tego dla zysku. Co roku dokladam do koncertu sporo kasy. Próbujcie, moze wam sie uda zrobic podobny koncert z biletami po 100 zł. Powodzenia.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do ~Mirek 7 16 dni temu

  Panie Mirku, impreza dla raczej zamożnych osób, na fali inflacji osoby lubiące jazz, a mniej zamożne będą musiały z pewnością odpuścić imprezę. Obecnie ceny wszystkiego są coraz większe i większość ludzi musi rezygnować z rozrywki aby przeżyć każdy kolejny dzień. Niestety tak to wygląda. Nie mniej jednak życzę udanej imprezy!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kunta Kinte 6 17 dni temuocena: 80% 

  Słynny Loius Armstrong był przereklamowany, mimo że jego jazz był cudowny jak dla mnie. Jednak ktoś tu ma rację z cenami. Jeśli po 100 zł od osoby to pół biedy, bo oni nie będą słabsi od Luisa. Taniej bierzesz więcej zarobisz.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jazzover 5 17 dni temuocena: 100% 

  300 zł bilet, to prawie jak za darmo xD Na zachodnie zarobki, to może i by była cena ok ale tak to tłumów nie wróżę.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ommm 4 17 dni temuocena: 40% 

  Pierwszy raz o gościach słyszę, a ceny biletów jakby sławę Loiusa Armstronga mieli. Mam nadzieję, że ludzie mają olej w głowie i oleją "gwiazdy". Dziś płaci się piłkarzom, muzykom, celebrytom, zamiast lekarzom czy inżynierom.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~hłe 3 17 dni temu

  No lekarz choćby 300 zł od łebka brał, to od jednego - tu koncert godzinka, przyjdzie 50łebków po 300 zł i masz 15tyś w godzinkę. Czego tu nie rozumiesz?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~dsw 2 17 dni temuocena: 50% 

  Lekarzom się nie płaci? Co ty wygadujesz?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~widz 1 17 dni temuocena: 100% 

  Ale szał bilet tylko...300

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3592 sekundy