REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta
Michał Jankowski na pierwszym planie.

Michał Jankowski na pierwszym planie. (Fot. Archiwum własne.)

Zła wiadomość z obozu GKS-u Wikielec nadchodzi w końcówce sezonu przygotowawczego. Poważnej kontuzji uległ Michał Jankowski - bramkostrzelny pomocnik, jeden z czołowych zawodników klubu z gminy Iława.

Złamanie obojczyka przynajmniej na jakiś czas wykluczy piłkarza z gry. 

Pechowy dla Michała Jankowskiego okazał się rozegrany w ostatnią sobotę sparing ze Spartą Brodnica. Jankowski musiał wówczas zejść z boiska po tym, jak został sfaulowany w pierwszej połowie. Plac gry opuszczał, trzymając się za obojczyk. Niestety, doszło do złamania. Uraz wymaga operacji, która zaplanowana jest na dzisiaj (27 lipca).

Poważna kontuzja przynajmniej na jakiś czas wykluczy Michała Jankowskiego z gry, co będzie dla zespołu dużym osłabieniem - zawodnik jest jednym z filarów ofensywy GKS-u.

Z innych informacji kadrowych, GKS Wikielec opuszczają przed nowym sezonem Paweł Rutkowski, Adrian Korzeniewski, Łukasz Suchocki, Pavlo Lukianczuk, Paweł Błaszak, Łukasz Rytelewski i Jakub Wąsowski. Natomiast do ekipy IV-ligowca z gminy Iława dołączą: 18-letni napastnik Alan Klimek (wcześniej: Constract Lubawa), 17-letni pomocnik Mateusz Jackowski (wcześniej: Constract Lubawa), 21-letni pomocnik Adrian Wasiak (ostatnio: Huragan Morąg) i 17-letni bramkarz Maciej Kordalski (z Constractu Lubawa).

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4346 sekundy