REKLAMAprofi
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 lipca 2022, 12:46 komentarzy 2

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Jeden już usłyszał zarzut, drugiemu zostanie on przedstawiony, gdy tylko wytrzeźwieje. 40 i 44-latek odpowiedzą przed sądem za groźby karalne.

Iławska policja w ostatnich dniach interweniowała wobec kilku agresywnych mężczyzn. Młodszy złość wyładował na sąsiedzie, dla którego cały incydent zakończył się w szpitalu; starszego funkcjonariusze musieli odseparować od jego rodziny, w tym małych dzieci, które bały się 44-latka...

W poniedziałek (25 lipca) oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o agresywnym sąsiedzie. Zgłaszający oświadczył, że mężczyzna dobija się do jego mieszkania i próbuje zniszczyć drzwi. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Okazało się, że 40-letni sąsiad zgłaszającego wtargnął do jego mieszkania, powodując u pokrzywdzonego uraz ręki, a także groził mu pozbawieniem życia. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, a 40-letni sprawca trafił do policyjnej celi. Mężczyzna usłyszał zarzut grożenia i naruszenia miru domowego.

We wtorek (26 lipca) iławscy policjanci zostali poinformowani o kolejnej osobie, która jest agresywna i grozi pozbawieniem życia. Zgłaszająca oświadczyła, że jej mąż dobija się do mieszkania; są małe dzieci, które boją się mężczyzny. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Okazało się, że 44-latek wdarł się do mieszkania kobiety przez otwarte okno i groził jej pozbawieniem życia. Kiedy przyjechali policjanci, mieszkaniec gminy Iławy nie chciał opuścić mieszkania, był agresywny. W związku z powyższym również 44-latek trafił do policyjnej celi. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut.


Za groźby Kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2.


Na podstawie: KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~123 2 2 miesiące temuocena: 100% 

    takich debili to lac pałą i patrzec czy rowno puchną. potem wywieźć na kamionke zabrac buty i puscic wolno.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~xyz 1 2 miesiące temu

    Tak zrobili policjanci w Prabutach parę lat temu. Wywieźli pijanego do lasu w stronę Kwidzyna, żeby się przewietrzył. Facet wyszedł na ulicę i zginął bo potrącił go samochód. Policjanci dostali wyroki i pożegnali się ze służbą.

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4055 sekundy