REKLAMAprofi
REKLAMAZielona aleja 2

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Podczas lipcowego spotkania Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej zapadła decyzja dotycząca wniosku Stomilu Olsztyn i Jezioraka Iława. Od przyszłego roku rezerwy iławskiego klubu zagrają w A–klasie.

Od sezonu 2023/2024 drużyna rezerw Iławskiego Klubu Sportowego będzie rywalizowała w A–klasie. 

– Zgodnie z regulacjami PZPN i WMZPN kluby szczebla centralnego oraz III i IV ligi mają możliwość zgłoszenia drużyn rezerwowych. Kluby chcące zgłosić drużynę rezerw do sezonu 2023/24 musiały tego dokonać z rocznym wyprzedzeniem, tj. do 31 lipca 2022 roku. Na ten moment z powyższego prawa skorzystały dwa kluby – Stomil Olsztyn, który zgłosił rezerwy do IV ligi i Jeziorak Iława, który zgłosił rezerwy do A klasy – czytamy na stronie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.

Jeziorak II Iława będzie składał się z zawodników Akademii IKS Jeziorak, graczy niepowołanych do osiemnastki meczowej pierwszej drużyny, a także innych zawodników, którzy będą się ogrywać od następnego sezonu w A–klasie. Do tego tematu powrócimy.

Tekst: Karol Synowiec.
Fot. Archiwum własne.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4888 sekundy