REKLAMAZDZ
REKLAMAPatrz

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Niealimentacja to przestępstwo. Mężczyźnie w wieku 38 lat, który nawet nie wiedział o tym, że za niewywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego ciąży na nim wyrok więzienia, przypomnieli o tym policjanci.

Przedwczoraj (27 lipca) policjanci z Lubawy zatrzymali 38-latka. 

- Funkcjonariusze, wykonując czynności służbowe, pojechali sprawdzić adres jednego z poszukiwanych, za którym sąd wystawił zarządzenie o ustaleniu miejsca pobytu i osadzeniu w zakładzie karnym - mówi st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - Okazało się, że 38-latek tym razem przebywał w domu - dodaje. 

Policjanci oświadczyli mu, że jest zatrzymany i zostanie przetransportowany do więzienia, czym mężczyzna był bardzo zdziwiony. Jak stwierdził, nawet nie wiedział, że jest poszukiwany i że ciąży na nim kara pozbawienia wolności. 

38-latek był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności, ponieważ uchylał się od płacenia alimentów. Za to przestępstwo mężczyzna najbliższe 90 dni spędzi w zakładzie karnym.

Na podstawie: KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMABetiko

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMALuxbud
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3796 sekundy