REKLAMAYasumi
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 lipca 2022, 11:31 komentarzy 4

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Nadmierna prędkość pozostaje jednym z głównych czynników wpływających bezpośrednio na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Policjanci apelują o rozważną i zgodną z przepisami jazdę!

Wczoraj (28 lipca) iławscy policjanci ruchu drogowego podczas pomiaru prędkości zatrzymali kolejne osoby nie stosujące się do przepisów. 

35-latek w Sampławie jechał volvo z prędkością 131 km/h, natomiast 49-latek w Jędrychowie prowadził inne volvo z prędkością 104 km/h. Obaj stracili prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące, zostali ukarani mandatami, a ich konta powiększyły się o 10 punktów karnych.


Policjanci apelują!

Kierowcy, „noga z gazu” - nie narażajmy życia swojego i innych osób korzystających z drogi! Pamiętajmy, że konsekwencje łamania przepisów drogowych ponoszą nie tylko sprawcy, ale w wielu przypadkach za ich błędy koszty w postaci utraty zdrowia, a nawet życia ponoszą inni uczestnicy ruchu drogowego. Spokojna, rozważna jazda i wzajemne poszanowanie pozwoli wszystkim bezpiecznie dotrzeć do celu.


KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Były szeryf 4 10 miesięcy temuocena: 50% 

  Ale poco a depne gaz do podłogi to na trasie nadrobię a tu później zdziwienie albo rozpacz rodziny jak to się stało nie możliwe że licznik zatrzymał się na 150 km/h takich ludzi to bym zakopywał w wapnie to nawet kostki by nie zostało

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wiejaki 3 10 miesięcy temu

  W Samplawie, Rodzonem, jak również w miejscowościach w kierunku Grudziądza policja kontroluje drogi, natomiast w Nowej Wsi od ponad 10 lat patrolu nie uraczysz, wzmianki w Infoilawa o zatrzymaniu na tym odcinku tez się nie pojawiają, bo takich nie na. A kierowcy zapierniczaja jak wściekli mimo trzech przejść we wsi na tym krótkim odcinku.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ratownik 2 10 miesięcy temuocena: 100% 

  Ile miał na liczniku radny Sławiński ratownik medyczny w chwili kiedy zabierali mu prawo jazdy ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Link 1 10 miesięcy temuocena: 80% 

  Zabójcy drogowi no ale co to za śmieszne kary tyle właśnie warte jest życie dla tych co wymyślają te kary. Śmiech na sali.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWlodkowic
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4874 sekundy