REKLAMAZDZ
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 lipca 2022, 11:31 komentarzy 4

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Nadmierna prędkość pozostaje jednym z głównych czynników wpływających bezpośrednio na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Policjanci apelują o rozważną i zgodną z przepisami jazdę!

Wczoraj (28 lipca) iławscy policjanci ruchu drogowego podczas pomiaru prędkości zatrzymali kolejne osoby nie stosujące się do przepisów. 

35-latek w Sampławie jechał volvo z prędkością 131 km/h, natomiast 49-latek w Jędrychowie prowadził inne volvo z prędkością 104 km/h. Obaj stracili prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące, zostali ukarani mandatami, a ich konta powiększyły się o 10 punktów karnych.


Policjanci apelują!

Kierowcy, „noga z gazu” - nie narażajmy życia swojego i innych osób korzystających z drogi! Pamiętajmy, że konsekwencje łamania przepisów drogowych ponoszą nie tylko sprawcy, ale w wielu przypadkach za ich błędy koszty w postaci utraty zdrowia, a nawet życia ponoszą inni uczestnicy ruchu drogowego. Spokojna, rozważna jazda i wzajemne poszanowanie pozwoli wszystkim bezpiecznie dotrzeć do celu.


KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Były szeryf 4 2 miesiące temuocena: 50% 

  Ale poco a depne gaz do podłogi to na trasie nadrobię a tu później zdziwienie albo rozpacz rodziny jak to się stało nie możliwe że licznik zatrzymał się na 150 km/h takich ludzi to bym zakopywał w wapnie to nawet kostki by nie zostało

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wiejaki 3 2 miesiące temu

  W Samplawie, Rodzonem, jak również w miejscowościach w kierunku Grudziądza policja kontroluje drogi, natomiast w Nowej Wsi od ponad 10 lat patrolu nie uraczysz, wzmianki w Infoilawa o zatrzymaniu na tym odcinku tez się nie pojawiają, bo takich nie na. A kierowcy zapierniczaja jak wściekli mimo trzech przejść we wsi na tym krótkim odcinku.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ratownik 2 2 miesiące temuocena: 100% 

  Ile miał na liczniku radny Sławiński ratownik medyczny w chwili kiedy zabierali mu prawo jazdy ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Link 1 2 miesiące temuocena: 80% 

  Zabójcy drogowi no ale co to za śmieszne kary tyle właśnie warte jest życie dla tych co wymyślają te kary. Śmiech na sali.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAd&b
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5488 sekundy