REKLAMAmodera2
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 lipca 2022, 11:35 komentarzy 3

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Za paserstwo, kradzież motoroweru i sprzedaż nie swojej własności znajomemu, odpowiedzą przed sądem dwaj mieszkańcy powiatu iławskiego. Odpowiedzialność poniesie też nabywca kradzionego pojazdu - mężczyzna w wieku 27 lat, który dodatkowo wpadł z narkotykami - podczas zatrzymania funkcjonariusze znaleźli przy nim "biały proszek".

REKLAMAMateusz szauer

31-latek wraz z młodszym kolegą ukradł motorower z parkingu niestrzeżonego, po czym sprzedał go znajomemu - tak wynika z ustaleń iławskich policjantów. Teraz cała trójka, złodzieje i nabywca, staną przed sądem.

Oficer dyżurny został poinformowany o kradzieży motoroweru. 

- Policjanci ustalili, że sprawcy zabrali z parkingu niestrzeżonego niebieski jednoślad. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o przestępstwie oraz wykonali oględziny miejsca zdarzenia. W trakcie czynności okazało się, że sprawcami kradzieży są 31-latek i jego młodszy kolega - mówi o szczegółach tej sprawy st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzut. Przyznali się do winy.

Na tym jednak nie koniec tej sprawy - funkcjonariusze zatrzymali również 27-latka, który kupił kradziony jednoślad. W trakcie czynności mężczyzna posiadał przy sobie ponad 26 gramów amfetaminy. Dlatego mieszkaniec gminy Iława odpowie nie tylko za paserstwo, ale i za posiadanie zabronionych substancji odurzających.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAskup złomu
REKLAMAżuchowski

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~jerzy 3 ponad rok temuocena: 25% 

  nie ma po prostu słów na na te artykuły Waszego portalu.....żenada!!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jurek 2 ponad rok temuocena: 100% 

  Jerzy, włos Ci się nie jeży?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~? 1 ponad rok temuocena: 100% 

  ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMALuxbud
REKLAMAOrzechowska
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5127 sekundy