REKLAMASpeed
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 sierpnia 2022, 08:52 komentarzy 2

(Fot. Archiwum własne.)

Ponad 40 nowych propozycji zatrudnienia w Iławie i innych miejscowościach powiatu iławskiego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, które udostępniamy poniżej. Oferty pochodzą z bazy Powiatowego Urzędu Pracy w Iławie, z ostatnich 7 dni.

REKLAMANAJLAK

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Iławiak 2 10 dni temuocena: 100% 

    Żadnej porządnej oferty. Dosłownie żadnej.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Iławianin 1 10 dni temuocena: 100% 

    Co za dziadostwo. Cały czas ci sami wyzyskiwacze. To, że jest napisane, że jest umowa o pracę o niczym nie świadczy. Papier wszystko przyjmie. Jak już się udajesz do takiego pseudopracodawcy to na miejscu jest już inna rozmowa. Typu, że musimy się lepiej poznać i.t.p. I pracujesz bez umowy, bez składek, bez urlopu za najniższą stawkę. Co najwyżej można dostać jakąś śmieciówkę za grosze... Ja już się o tym przekonałem na własnej skórze i wiem, że w iławie nie opłaca się pracować u tych złodziei. Więc nie róbcie takiej propagandy, że tu są jakieś oferty pracy, bo to nieprawda. To jest po prostu dziadostwo, za które nie da się utrzymać, nie mówiąc już o normalnym życiu. Pracując tu jest się nędzarzem. Nie polecam.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5787 sekundy