REKLAMAprawnik24
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 sierpnia 2022, 10:04 komentarzy 4

(Fot. WOT.)

„Weekend z wojskiem” – pod takim hasłem od 13 do 15 sierpnia odbędą się centralne obchody Święta Wojska Polskiego oraz 102. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Na te dni Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Wojsko Polskie zaplanowało liczne wydarzenia o charakterze państwowym, patriotyczno-religijnym, kulturalnym oraz rozrywkowym.

W całym kraju odbędzie się kilkadziesiąt pikników wojskowych, na których będzie można zobaczyć to, co w Wojsku Polskim najlepsze – będzie nowoczesny sprzęt wojskowy, wojskowa grochówka i atrakcje przygotowane przez jednostki wojskowe dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych. Dla każdego znajdzie się miejsce i każdy na pikniku znajdzie coś ciekawego. Będzie okazja zobaczyć, jak dziś wygląda Wojsko Polskie i dołączyć do jego szeregów.


Wojskowe Centrum Rekrutacji w Ostródzie, w porozumieniu z Urzędem Miasta w Iławie i wspólnie z jednostkami wojskowymi 16. Dywizji Zmechanizowanej i 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej  z Olsztyna zorganizuje w dniu 13 sierpnia br. w godzinach 14.00 – 18.00 piknik wojskowy w Iławie na parkingu w okolicach basenu przy ul. Biskupskiej 2.


Na pikniku będą wystawione punkty rekrutacyjno-informacyjne, gdzie będzie można rozpocząć karierę jako żołnierz. 

- Będziemy zachęcać do dołączenia do nowej formuły służby – dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej - podają żołnierze. - Każdy będzie mógł sprawdzić, jak wiele Wojsko Polskie może mu dać i kim może zostać w armii. A możliwości jest co niemiara – służbę można podjąć w każdym zakątku Polski i w dowolnie przez siebie wybranej specjalności. 

Na pikniku będzie też można porozmawiać z fachowcami i   wypełnić  wniosek o powołanie, dlatego warto pamiętać o zabraniu dowodu osobistego i kopii dokumentu potwierdzającego posiadane wykształcenie.

REKLAMAPS QUALITY

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Trepofob 4 4 miesiące temuocena: 100% 

  Zamiast szukać mięsa armatniego, na ruską modłę, to pomyślcie najpierw nad tworzeniem sprzętu na nowoczesne pole walki.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do INFO 3 4 miesiące temuocena: 63% 

  dlaczego nie sprawdzacie i nie robicie wywiadów ze iławskimi ormowcami i TW figurującymi w inwentarzu IPN ? Kasowanie wpisów nic nie da , bo PRAWDA zawsze prawdą będzie .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do poniższego 2 4 miesiące temuocena: 58% 

  to nie paranoja a fakty

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~swe32 1 4 miesiące temuocena: 56% 

  Nikogo nie obchodzą twoje paranoje.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6226 sekundy