REKLAMAprofi
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 sierpnia 2022, 11:40 komentarzy 3

(Fot. Archiwum własne.)

Po Famie Rock Festiwalu zostały nam już tylko wspomnienia, ale fani mocniejszych brzmień nie są całkiem zapomniani. W letnim kalendarzu imprez muzycznych Iławskiego Centrum Kultury pojawiła się nowość adresowana właśnie do sympatyków tego gatunku muzycznego.

O wydarzeniu pod nazwą "Rock nad Jeziorakiem" dowiedzieliśmy się stosunkowo niedawno. Jeszcze w lutym tego roku, gdy ICK zaprezentowało ramowy harmonogram wydarzeń, takiego koncertu nie było w planach.

Teraz już wiemy na pewno, że na scenie amfiteatru w Iławie znajdzie się miejsce nie tylko na biesiadę (Dni Iławy), alternatywę i pop elektroniczny (Soundlake Festival), czy jazz (Złota Tarka), ale także na muzykę rockową.


"Rock nad Jeziorakiem" to koncert, który odbędzie się w amfiteatrze w Iławie pod koniec wakacji, 26 sierpnia.


Wystąpią Mankament, Lipali i Illusion. Poniżej, odtwarzając załączone materiały wideo, posłuchajcie próbek twórczości i stylu wszystkich wymienionych wykonawców. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Wideo: YouTube (Mankament Official; LipaliTV; Illusion).

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~szszsz``` 3 10 dni temu

  Scream Inc. na Kurzej Górze w niedzielę!!!Brawo Iława. Wreszcie konkretne imprezy!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~GRZ 2 10 dni temuocena: 83% 

  I WSZYSTKO PRZED WYBORAMI, I TAK WAM NIK NIE ZAPOMNI WASZEGO SPOSOBU ZARZĄDZANIA MIASTEM...NIEUDOLNE I ZWALANIE WINY NA WSZYSTKICH DOOKOŁA

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~comedy 1 10 dni temuocena: 75% 

  niestety obawiam się, że dużo ludzi zapomni, a ich demencja zostanie zastąpiona pięknymi, ciepłymi słówkami bez jakiegokolwiek pokrycia i realnej przyszłości.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.299 sekundy