REKLAMAZDZ
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 sierpnia 2022, 11:35 komentarzy 5

(Fot. Centrum Kultury w Ostródzie.)

Sąsiednia Ostróda słynie z wielu imprez organizowanych w tutejszym amfiteatrze. Nadchodzący weekend 5, 6, 7 sierpnia to czas muzycznego święta tego miasta. Sprawdzamy, co przygotowali sąsiedzi.

Zobaczcie też ceny biletów - w Ostródzie, w przeciwieństwie do Iławy, wstęp na wydarzenia organizowane w ramach święta miasta jest płatny. Mniej zapłacą mieszkańcy z Kartą Ostródzką, więcej przyjezdni.

Dni Ostródy 2022 rozpoczną się w nadchodzący piątek, 5 sierpnia od Polskiej Nocy Kabaretowej. Nie zabraknie gwiazd polskiej satyry. Publiczność spędzi ten wieczór na zabawie z Kabaretem Skeczów Męczących, Kabaretem Młodych Panów, kabaretem Nowaki, K2, Smile i Kabaretem Moralnego Niepokoju.

Sobota, 6 sierpnia to z kolei zabawa z Roksaną Węgiel - zwyciężczynią Eurowizji Junior 2018 i Sławomirem - gwiazdą rock polo.

Bardziej liryczna będzie niedziela, 7 sierpnia. O nastrojową atmosferę zadbają Kwiat Jabłoni - zespół wykonujący muzykę folkową, popową i elektroniczną oraz Grzegorz Turnau - ikona poezji śpiewanej.


Za bilet na jeden dzień trzeba zapłacić 50 zł. Mniej, jeśli ktoś ma Kartę Dużej Rodziny (40 zł) albo Kartę Ostródzką (25 zł).


Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~olka 5 9 dni temuocena: 25% 

  ostróda wymiata we wszystkim u nas w wiosce iława nudy i syf

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~vvs 4 9 dni temuocena: 100% 

  To samo mówią w Osterode o Iławie, poważnie. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Swój 3 9 dni temu

  Jak na dni Iławy Ostródziaki jadą bo za darmo , a w drugą stronę my musimy płacić

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~No właśnie 2 9 dni temu

  No właśnie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bb56 1 9 dni temuocena: 100% 

  Jedno jest pewne. Ich amfiteatr biję nasz na łeb. Tak jak szpital jest dodatkiem do lądowiska dla helikopterów, tak na amfie widownia jest dodatkiem dla przerośniętej sceny.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4217 sekundy