REKLAMApluszak
REKLAMAUsługi koparką
wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 sierpnia 2022, 12:25 komentarzy 20

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Poznaliśmy najnowsze dane o zdawalności egzaminów na "prawko" w powiecie iławskim. Kto wypadł najlepiej w roku 2021? Sprawdźmy.

Najpierw - teoria. W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Olsztynie, w pierwszym półroczu 2021r., zaliczyło ją 56,81% egzaminowanych. W powiecie iławskim (tutaj dane są za cały 2021 rok) odsetek sukcesów wyniósł średnio, dla wszystkich szkół, 53,8%. To mniej niż wojewódzka średnia, ale niektóre z lokalnych szkół poradziły sobie świetnie, nawet grubo przekraczając 60%. Takie, najwyższe w powiecie, wyniki osiągnęły lubawska Auto-Szkoła G. Sumorka oraz ośrodek z Iławy - Prawko. Trzecie miejsce, z wynikiem bliskim 60%, dla Iławskiego Centrum Kształcenia.

A praktyka? Z tym problem jest zwykle większy. 32,99% - to średnia dla całego WORD w Olsztynie. Średnia powiatowa wyniosła natomiast 28,06%. Najlepsze wyniki należą do lubawskiego Auto Kursu (42%), Auto-Szkoły G. Sumorka, także z Lubawy oraz do szkoły Robi z Byszwałdu.

Pełen ranking udostępniamy poniżej.

Statystyka zdawalności egzaminów na prawo jazdy w 2021 roku wśród kandydatów przygotowywanych przez OSK z powiatu iławskiego.

Gratulujemy szkołom z powiatu iławskiego, które osiągnęły wysokie wyniki oraz ich kursantom, którzy w ubiegłym roku wzbogacili się o upragnione "prawko"!

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

20Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Lubawa 20 3 dni temu

  Lubawiaki Najlepi!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~. 19 7 dni temuocena: 0% 

  KIERUNKOWSKAZ PRZEWAŻNIE WŁĄCZAJĄ NA SKRZYZOWANIU - TAKA JEST PRAWDA. A TERAZ TEMAT ODSTĘPU ZA SAMOCHODEM. JAK JEST ZSADA? WIEKSZOŚĆ PRZY SZYBKOŚCI 80Km/G JEDZIE W ODSTĘPIE 20 M TO GÓRA. RESZTA TRZYMA SIĘ NA ŻYLETKĘ SZCZEGÓLNIE JAK SIĘ ZATRZYMUJĄ. ZATEM DOBRZE TO CZY NIE?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zamiejscowy 18 7 dni temuocena: 80% 

  Oj Darek, Darek, kiedy z tego ostatniego miejsca ruszysz chociaż o jedno oczko , WSTYD !!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~też kierowca 17 8 dni temuocena: 100% 

  Ciekawe jakie wyniki mają szkoły nauki jazdy w Nowym Mieście Lub.? Dobrze byłoby, aby zaczęły one wreszcie uczyć tamtejszych kursantów jak się włącza kierunkowskazy, kiedy powinno się ich używać i w szczególności do czego one służą podczas jazdy przez ronda. Kompletna tragedia.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tygrys 16 9 dni temuocena: 0% 

  TA KTORA WYPUSZCZA NIEDOUCZONYCH A KTÓRZY NIE POWINNY ZBLIŻYĆ SIĘ DO SAMOCHODU. POZIOM I WYMAGANIA SĄ TAKIE SAME JAK W SZKOŁACH. ABY TYLKO DZIECKA NIE SKRZYWDZIĆ. ALE EFEKTY MAMY NA DROGACH KIEDY SZALENI KIEROWCY ZABIJAJĄ INNYCH LUB SIEBIE. TAKA FIRMA TEŻ ODPUSZCZA W WYMAGANIACH BO NIE MIAŁABY KANDYDATÓW. TAKA JEST PRAWDA ALE WY O TYM NIE WIECIE. CO CIEKAWE, ZE NAJBARDZIEJ NIEDOUCZONE SĄ KOBIETKI W KWIECIE WIEKU, WIADOMO O CO IDZIE...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~..? 15 7 dni temuocena: 100% 

  Jak czytam takie komentarze to dochodzę do wniosku, że przed podpisaniem umowy o świadczenie usług w postaci dostarczania internetu powinni robić testy na inteligencję. Po co piszesz wielkimi literami? To nic nie da bo i tak nie da się zrozumieć tego bełkotu co tu wysmarowałeś.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ile miałeś promili? 14 8 dni temuocena: 100% 

  Tygrysie, mam nadzieję, że nie pisałeś tego bełkotu na swej komórce podczas jazdy samochodem. Twój specyficzny styl wypowiedzi wyraźnie wskazuje, że dodatkowo musiałeś być wtedy w stanie wskazującym na tzw. znaczne spożycie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jjj 13 8 dni temuocena: 100% 

  Tygrys, daj numer do dilera, bo widzę że niezły sprzęcik zapodałeś. Chyba że ty tak na trzeźwo, to chyle czoła

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bbd 12 9 dni temuocena: 100% 

  nic nie rozumiem z tego bełkotu tiger

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jjj 11 9 dni temuocena: 100% 

  Szkoda, że nie ma podanych ilości osób

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Manian 10 9 dni temuocena: 33% 

  Wysoką kulturę i umiejętności jazdy widać w Iławie, same szeryfy jeżdżą najlepsi na świecie kierowcy. Brawo iławskie szkółki, brawo iławscy kierowcy, szacunek dla waszej kultury i nauki jazdy. Jeszcze jedno: konfidenci, nagrywacze, poprostu Iława, nic dodać, nic ująć. Iława - to mówi samo za siebie. Dno pod każdym względem.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jesteś bełkotem 35-ty 9 8 dni temuocena: 63% 

  a buc , burak , senior 35-ty , towarzysz czerwony i ormowiec , co pastował oficerki majorowi Łupaszcze co pod sufitem ma niewymieszane wstał dopiero o 09:40 , bo po północy tworzył jeszcze swoje piardy o burakach , o pastwisku , o mućce i buhaju . pisz wymaluj obrazek z Laseczna

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~pluje od bladego świtu 8 8 dni temuocena: 46% 

  Trzeba mieć niezły bałagan pod kopułą, aby o godz. 5.18 zrywać się z barłogu tylko po po to, żeby wybełkotać swe idiotyczne bzdury. Tak jak ten poniższy, znany na wszystkich forach infoilawy, bezdennie tępy komentator cudzych wypowiedzi. Lecz niemający nigdy nic własnego do powiedzenia. Ponieważ to go kompletnie przerasta. O czym ty byś bełkotał na tych forach miernoto umysłowa, gdyby innne osoby nic nie pisały?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zardzewiał jak bombowiec 7 8 dni temuocena: 80% 

  trzeba mieć nieźle pod sufitem , żeby o 01:25 w nocy pisać komenty o pastwisku i burakach , tak jak poniższy , znany twórca

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a umiesz jeździć? 6 8 dni temuocena: 36% 

  To poćwicz trochę na swym pastwisku technikę jazdy (ułóż tam sobie np. z buraków kształt ronda) i przestrzegaj przepisów, gdy już wytoczysz się ze swej wiejskiej zagrody na drogę publiczną. Wtedy nie będziesz musiał narzekać na "konfidentów i nagrywaczy". A skoro Iława to takie dno, to po co do niej przyjeżdżasz? Zostań w swej pipidówce i szalej sobie swym zardzewiałym "bombowcem" na swym kartoflisku. Inni kierowcy będą ci głęboko wdzięczni, że nie będą musieli oglądać twych popisów na tutejszych ulicach.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Lubawa 5 9 dni temuocena: 100% 

  Brawo panie Mietku!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Lub 4 7 dni temu

  Autokurs ul.Witosa

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ilawianin 3 7 dni temu

  Kim jest Pan Mietek? Z jakiej szkoly jazdy?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~miu 2 9 dni temuocena: 100% 

  Lider coraz gorzej. Ale w ogóle mnie to nie dziwi - miałem "przyjemność" jeździć z szefem. Chryste...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ilawianin 1 7 dni temuocena: 90% 

  I co jest nie tak z Panem z Lidera?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5557 sekundy