REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 sierpnia 2022, 09:59 komentarzy 3

(Zdjęcia: Mirosław Kliński.)

Jazzwałd’22 - już za nami. To był  3,5-godzinny spektakl muzyczny, który w poniedziałek, 1 sierpnia odbył się w pięknych okolicznościach przyrody na łące pensjonatu "Nad Płaskim" w Jerzwałdzie.

Organizator, Mirek Mastalerz, serdecznie dziękuje wszystkim artystom, którzy zagrali i zaśpiewali podczas tego spektaklu: Przemkowi Dyakowskiemu, Wojtkowi Staroniewiczowi, Joasi Knitter, Dominikowi Bukowskiemu, Januszowi Mackiewiczowi, Maksowi Kreft, Arturowi Jurkowi, Januszowi Olejniczakowi, Patrycji Piekutowskiej, Arturowi Moon, Adamowi Czerwińskiemu, Marcinowi Wądołowskiemu oraz Piotrowi Lemańczykowi, a także Janowi Popisowi - za profesjonalne poprowadzenie koncertu. 

Jak dodaje, największe podziękowania należą się Państwu Jadwidze i Józefowi Chojnowskim za udostępnienie swojej pięknej posiadłości, pensjonatu „Nad Płaskim” oraz firmie Grupa Profit 2000 z Gdańska, jej szefowi Sławkowi Ingielewiczowi oraz realizatorowi Konradowi Ingielewiczowi za profesjonalizm. 

Kolejna część koncertu odbyła się w Sarnówku - w ośrodku wypoczynkowym TVP, który też przyjął artystów i część gości festiwalowych. Tutaj, na jam session, zagrali: Tomek Sowiński, Piotr Kułakowski, Darek Herbarz, Tomek Grzegorski, Ilona Damięcka, Przemek Dyakowski, Artur Jurek, Dominik Bukowski, Janusz Mackiewicz, Joanna Knitter, Maks Kreft, Wojtek Staroniewicz oraz Artur Moon.

- Dziękuję publiczności za przybycie mimo drogich biletów, jak komentowano w Internecie. No cóż, jeśli chcemy pozostać przy obecnej formule festiwalu bez sponsorów, bez tzw. budek z hot dogami i alkoholem oraz bez przypadkowych „gości” niezainteresowanych zbytnio muzyką, to bilety nie mogą być tanie, zwłaszcza że festiwal jest kameralny. Tę kameralność można stworzyć tylko przy maksymalnej 200-osobowej publiczności - podkreślił Mirek Mastalerz. - Mimo wszystko uważam, że tegoroczna edycja Jazzwałdu (już piąta) była pod względem artystycznym najbardziej udana - podsumowuje. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Mirosław Kliński.

"3,5-godzinny spektakl muzyczny". Jazzwałd'22 w obiektywie.

Ilość zdjęć 32

REKLAMATom-bet

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Bravissimo 3 8 dni temu

  Bardzo dobra polityka. Zero chłamu.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ktosik 2 8 dni temuocena: 100% 

  Max 200 osób, a ze zdjęć wychodzi max 50 osób. Proponuję zaszaleć i dać 1000 zł za bilet od głowy i wtedy sami organizatorzy zasiądą na 5 krzesełkach :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~JohnyQ 1 8 dni temuocena: 100% 

  Jeżeli byłbym fanem jazzu wolałbym zapłacić 500 zł za takie wydarzenie niż iść pięciokrotnie na imprezę masową gdzie 3/4 uczestników idzie tylko bo "coś jest" a nie dla konkretnego wydarzenia. Dodatkowo masa biegających dzieci, podchmielonych facetów dyskutujących czy to wina Tuska czy Kaczyńskiego oraz tłum sam w sobie za którym trzeba ustawić się w pozycji niejednokrotnie trudniejszej niż w kamasutrze żeby coś zobaczyć , przeszkadza w "przeżywaniu" takich wydarzeń.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5438 sekundy