REKLAMAZDZ
REKLAMAOlszta

(Fot. materiały prasowe.)

Kolejna odsłona rycerskiej imprezy na Kurzej Górze odbędzie się już w nadchodzącą niedzielę, 7 sierpnia. 

Czytelnicy portalu Info Iława otrzymają w prezencie trzy podwójne zaproszenia!

RYCERSKIE ATRAKCJE I DOBRA MUZYKA NA KURZEJ GÓRZE

Bitwa o Wieżę to ogólnopolski turniej rycerski, warsztaty rzemieślnicze, animacje i zabawy dla dorosłych i dla dzieci. Do tego pokazy oraz możliwość przymierzenia zbroi, strzelania z łuku i nauka władania mieczem.

Pomiędzy bitwami koncertowo zagra energetycznego folk rocka zespół Tuhaj-Bej. A na deser koncert zespołu Scream Inc. - oficjalnego tribute bandu zespołu Metallica. W programie także zwiedzanie wieży widokowej z królem Jagiełło. 


BITWA O WIEŻĘ - PROGRAM
Niedziela, 7 sierpnia

10:00 - Otwarcie bram wioski rycerskiej.
12:00 - Spacer z królem na wieżę.
14:30 - Wjazd króla/start turniejów.
16:30 - Tuhaj-Bej.
17:30 - Kontynuacja turniejów.
18:30 - SCREAM INC.

Ponadto w wiosce przez cały czas trwania imprezy dostępne będą:

warsztaty kowalskie, warsztaty czerpania papieru, warsztaty garncarskie, zabawy wczesnośredniowieczne, stanowisko ze zbrojami i z bronią, średniowieczna mennica, spotkania z królem, animacje i miniturnieje dla dzieci i dorosłych.


TRZY PODWÓJNE ZAPROSZENIA DLA CZYTELNIKÓW PORTALU INFO IŁAWA

Miło nam będzie przekazać Czytelnikom portalu trzy podwójne zaproszenia na niedzielne wydarzenie na Kurzej Górze. Aby wziąć udział w ich losowaniu, prosimy o:

  • publiczne udostępnienie na swojej ścianie na Facebooku konkursowego posta (link do niego: tutaj) oraz
  • opublikowanie pod konkursowym postem komentarza - w treści wpiszcie, kogo chcielibyście zaprosić na niedzielną Bitwę o Wieżę na Kurzej Górze.

f

Wyniki ogłosimy już jutro (w sobotę, 6 sierpnia), w aktualizacji tego artykułu. Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA - WYNIKI!!!

Miło nam ogłosić wyniki zabawy. Szczęście tym razem uśmiechnęło się do następujących osób, które zdobywają podwójne zaproszenia na niedzielną imprezę na Kurzej Górze:

  • Piotr Guzowski;
  • Kamila Maria Piorkowska;
  • Grażyna Lessman.

f

Bilety będą czekały na Was w kasach. Wystarczy okazać dowód tożsamości, aby je odebrać. Życzymy miłej zabawy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zainteresowanie i udział - już wkrótce na infoilawa.pl kolejne niespodzianki dla Czytelników! :-) 

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.441 sekundy