REKLAMAYasumi
REKLAMAincome
wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 sierpnia 2022, 14:59 komentarzy 4

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

REGION. Po brawurowym policyjnym pościgu z udziałem kilkunastu radiowozów policja zatrzymała mężczyznę w wieku 21 lat, podejrzewanego o dokonanie morderstwa. 21-latek miał zabić 38-latka, według informacji RMF FM - konkubenta swojej matki.

Mężczyzna rzucił się do szaleńczej ucieczki samochodem. Po drodze miał taranować inne pojazdy i w końcu rozbić się na drzewie.

Do dramatycznego zdarzenia doszło w mieszkaniu na terenie Biskupca nocą z czwartku na piątek (04/05.08.2022 r.). Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie kilka minut po północy otrzymał zgłoszenie dotyczące znalezienia martwego mężczyzny. Interweniujący policjanci po przyjeździe na miejsce potwierdzili tę informację po tym, jak ujawnili ciało 38-letniego mężczyzny z widocznymi ranami ciętymi w okolicach górnych partii ciała. Na miejsce wezwano załogę karetki pogotowia, która potwierdziła zgon mężczyzny.


W wyniku podjętych błyskawicznie działań w tej sprawie po niespełna dwóch godzinach od zdarzenia policjanci zatrzymali 21-latka podejrzewanego o spowodowanie śmierci 38-latka. 


21-latek oddalił się z miejsca zbrodni w nieznanym kierunku. Policjanci ustalili i wytypowali pojazd, którym mógł poruszać się mężczyzna. W działaniach poszukiwawczych za sprawcą zabójstwa brało udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy i wykorzystano kilkanaście radiowozów. 21-latek został obezwładniony i zatrzymany w pościgu.

Jak podał Polsat News, ścigany zakończył swoją szaleńczą jazdę na przydrożnym drzewie między Biskupcem a Rzeckiem. Tam wysiadł z auta i pobiegł w kierunku lasu. Wkrótce ujęli i obezwładnili go policjanci. Mężczyzna zachowywał się bardzo agresywnie; zaszło podejrzenie, że może być pod wpływem substancji psychoaktywnych. W szpitalu pobrano mu krew do badań pod tym kątem.

Obecnie 21-latek przebywa w policyjnym areszcie. Wkrótce śledczy będą wykonywać dalsze czynności procesowe z jego udziałem. Mężczyzna podejrzewany jest o dokonanie zabójstwa; grozi mu nawet dożywocie.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAskup złomu

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Magda lekkich obyczajow 4 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Policję z Kisielic mogli wysłać to jak by im się służba skończyła zakończyli by pościg i zawineli do domu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Miki 3 9 miesięcy temuocena: 0% 

  Swoje od pękać i fajrant poco gonić sam wpadnie w ręce policji a Magda kontroluj się

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dydek 2 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Fest wam się region rozszerzył... Aż pod Mrągowo! Bo to o tamten Biskupiec chodzi

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sylwek 1 9 miesięcy temuocena: 57% 

  Policja mogła strzelać do niego zamiast za nim biegać

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 1.4347 sekundy