REKLAMAZDZ
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 sierpnia 2022, 15:18 komentarzy 5

(Fot. Info Iława.)

W okresie wakacyjnym wielu rodziców aktywnie szuka rozrywki i rekreacji dla swoich pociech. Dzisiaj - w sobotę, 6 sierpnia, liczne rodziny z dziećmi korzystały z atrakcji, dostępnych w lekkoatletycznym miasteczku na bulwarach nad Małym Jeziorakiem, w samym centrum Iławy.

Happening "Ja też lubię biegać" to wydarzenie towarzyszące Iławskiemu Półmaratonowi, adresowane do najmłodszych fanów królowej sportu. 

Prowadził je trener lekkiej atletyki i dyrektor sportowy Iławskiego Półmaratonu, Paweł Hofman. Zachęcał dzieci do podejmowania przygotowanych sportowych wyzwań, za co najmłodsi mogli otrzymać certyfikat sprawności. Wydarzenie było też zaproszeniem do rejestracji i udziału w sportowej i jednocześnie charytatywnej imprezie #biegnepomagam. 10 września o godzinie 10:00 pokonaj 2 km wokół Małego Jezioraka, zachęcają organizatorzy, którzy wpisowe, w wysokości 10 zł, przeznaczą na szczytny cel.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

"Ja też lubię biegać", czyli lekkoatletyczny happening w centrum Iławy.

Ilość zdjęć 25

REKLAMATom-bet

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Biegacz 5 4 dni temuocena: 100% 

  Ludzie poświęcają swój wolny czas, robią coś charytatywnie, a zawsze znajdzie się jakaś piz*a co musi się przyczepić. Świetna impreza, zawsze jakaś atrakcja w mieście, a komuchy będą zawsze narzekać.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Koko 4 5 dni temuocena: 33% 

  moja wnuczka u niej trenuje. taka z niej trenerka, ze 5 lat trenigów, a zero medali na mistrzostwach Polski.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Młody 3 4 dni temuocena: 80% 

  Widocznie wnuczka tak samo wybitna jak jej dziadek. Nie każdy będzie Lewandowskim, nawet jak dostanie najlepszego trenera. W szkołach dzieci mają tych samych nauczycieli, a różne oceny. Nie każdy ma predyspozycje do biegania, nie wspominając o zaangażowaniu, może lepiej niech wnuczka pójdzie do szkoły muzycznej lub znajdzie inną dziedzinę sportu, trzeba to zrozumieć w końcu.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~. 2 5 dni temuocena: 20% 

  Za lekką atletykę należy się zabrać konkretnie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Katarzyna 1 6 dni temuocena: 75% 

  Było super!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6107 sekundy