REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 sierpnia 2022, 10:46 komentarzy 2

(Fot. KP PSP w Iławie.)

Minutą ciszy i włączeniem sygnałów świetlno-dźwiękowych strażacy z Iławy i powiatu uczcili pamięć funkcjonariusza Państwowej Straży Pożarnej, który wczoraj zginął na służbie w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Tragicznie zmarłemu strażakowi oddano hołd w niedzielę, 7 sierpnia. W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie miało to miejsce podczas zmiany służby. W akcję włączyli się również druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu iławskiego. 

"Cześć jego pamięci!" - tak strażacy żegnają tragicznie zmarłego kolegę po fachu.


Tragiczny wypadek strażaków Państwowej Straży Pożarnej

W sobotę, 6 sierpnia 2022 r. doszło do wypadku samochodu straży pożarnej wracającego z działań przy pożarze w miejscowości Osła (woj. dolnośląskie). Samochodem jechało trzech strażaków Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.

W wyniku nieszczęśliwego wypadku jeden z funkcjonariuszy poniósł śmierć, a dwóch zostało rannych. 


Red. kontakt@infoilawa.pl na podstawie informacji KP PSP w Iławie i KG PSP.
Zdjęcia i nagrania: KP PSP w Iławie oraz OSP Lubawa.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAPS QUALITY

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~wyrazy szacunku 2 miesiąc temuocena: 100% 

    Cześć Jego Pamięci. Trzeba także wiedzieć, że strażacy są statystycznie najbardziej szanowaną grupą zawodową w naszym kraju. I całkiem zasłużenie.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Libcher dosan 1 miesiąc temuocena: 80% 

    Tak to jest człowiek poświęca się dla innych sam traci życie za innych pędź strażaku po podniebnych przestworzach i niech promyk Słońca prowadzi twoją rodzinę odpoczywaj w pokoju i czekaj na zmartwychwstanie wszyscy kiedyś tam się spotykamy to jest pewne śmierć i podatki

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4005 sekundy