REKLAMAprofi
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 sierpnia 2022, 11:27 komentarzy 3

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Policjanci ogniwa ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem, który w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę auta. 

32-latek posiada aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Za popełnione przestępstwo może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek (4 sierpnia), około godziny 16:30, na ulicy Wybudowanie w Biskupcu policjanci ogniwa ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem vivaro. W trakcie sprawdzania danych kierującego w systemach informatycznych okazało się, że mieszkaniec powiatu grudziądzkiego w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę, bowiem obowiązuje go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.


Za popełnione przestępstwo 32-latek odpowie przed sądem. Za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych Kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat.


KPP NML/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~KAT 3 miesiąc temuocena: 20% 

  A GDZIE MACIE KOLEGIA KARNE, ZADNE SĄDY. BĘDĄ TRWAŁY LATAZMIENIĆ RZĄD I MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI NA RZĄD PO-KO, I BĘDZIE SPOKO.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ 2 miesiąc temuocena: 50% 

  Ty platfusie żaden rząd sobie nie radzi bo oni też popełniają błędy a po już pokazało swoją klasę każdy rząd powinien być rozliczany ze swoich potyczek a jak popełniają błędy to zabrać im wszystko nawet majątek przepisany na rodzinne i wysłać go do pracy za 2400 ciekawe jak długo by pociągnął tak że zastanów się co wypisujesz dopuście mie do władzy to ja rozlicze polityków i ogulnie rząd i sodowmictwo nie spisał się jako polityk albo sędzia pod mur i wystrzelać jak kaczki rozliczyć wszystkich

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Były szeryf 1 miesiąc temuocena: 100% 

  Tylko 5lat wszyć jemu nadajnik GPS żeby śledzić każdy jego ruch tak powinni być traktowani recydywiści wtedy by było wszystko jasne popełnia jego występków a tak oni czują się bezkarni a jak jest dowód to do puchy i dwa razy dziennie lewatywa może to wtedy by ich coś nauczyło a tak małe kary za pół wyroku wychodzi na wolność i dalej popełnia przestępstwo

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3987 sekundy