REKLAMAprofi
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 sierpnia 2022, 10:56 komentarzy 1

(Fot. organizator.)

Dzięki pozyskanym środkom zewnętrznym, zaangażowaniu grupy uczestników oraz wsparciu życzliwych firm i organizacji 6 sierpnia w Rudzienicach odbyło się spotkanie integracyjne. 

Celem była integracja uczestników projektu z lokalnym środowiskiem poprzez budowanie kapitału społecznego. 

- Nasze działania były skierowane szczególnie do dzieci, aby wywołać uśmiech na ich twarzy. Przygotowaliśmy wiele bezpłatnych atrakcji, tj. zamek dmuchany, gogle VR, malowanie buziek, zaplatanie warkoczy, gokarty, skręcanie balonów - mówi Zofia Fota, mieszkanka Rudzienic i radna Gminy Iława, która dzięki stałej współpracy z Instytutem Badawczo-Szkoleniowym w Olsztynie pozyskała na realizację tych warsztatów minigrant.

Największym powodzeniem cieszyła się ciuchcia turystyczna, która woziła dzieci po sołectwie Rudzienice i tu podziękowania dla Hullo w Fijewie. Był również pokaz pierwszej pomocy przygotowany przez Iławską Grupę Ratowniczą, wóz strażacki z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzienicach, konkursy z nagrodami, które częściowo finansowała hurtownia T plus P z Iławy oraz Sklep Spożywczo-Przemysłowy "Plus" z Iławy. Organizatorzy zadbali również o posiłek dzięki wsparciu firmy "Smakosz" oraz uczestników projektu, którzy sami upiekli ciasta. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem całych rodzin, obecni byli również przedstawiciele Instytutu Badawczo-Szkoleniowego w Olsztynie, dzięki którym była możliwa realizacja tego przedsięwzięcia. 

Materiał nadesłany/red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: organizator imprezy.

Warsztaty "metodą pomosty" odbyły się w Rudzienicach.

Ilość zdjęć 32

REKLAMAPS QUALITY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~A. Gentura 1 miesiąc temuocena: 100% 

    Konfa nie wie co to minigrant i przeczytała IMIGRANT. Oni znają tylko proste słowa!

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.1574 sekundy