REKLAMAżabka
REKLAMAPatrz
Dla wielu dzieci to oczywistość. Kacper wciąż marzy o własnym laptopie - do zabawy i do nauki.

Dla wielu dzieci to oczywistość. Kacper wciąż marzy o własnym laptopie - do zabawy i do nauki.

12-letni Kacper Waszelewski z Wikielca pod Iławą trafił pod skrzydła Fundacji Dziecięca Fantazja - organizacji pożytku publicznego, która od 2003 roku spełnia marzenia ciężko i nieuleczalnie chorych dzieci. Marzenie Kacpra jest bardzo proste...

Kacper urodził się z rozszczepem kręgosłupa. Już jako maleństwo przeszedł dwie poważne ingerencje chirurgiczne – zamknięcie przepukliny i wszczepienie zastawki. Ponadto chłopiec ma za sobą operację stopy.

Wada kręgosłupa, z którą zmaga się nastolatek, wiąże się z niedowładem kończyn dolnych, dlatego też jego sprawność ruchowa jest znacznie ograniczona. Chłopiec w przeszłości chodził samodzielnie, jednak teraz potrzebuje wsparcia w postaci wózka. 

- Dodatkowo nasz Podopieczny cierpi z powodu pęcherza neurogennego - podaje Fundacja Dziecięca Fantazja. - Kacper pozostaje pod stałą opieką neurologa, urologa i


ortopedy, a jego codzienność to ciężka praca podczas rehabilitacji, by móc zachować jak największą samodzielność.

Kacper uwielbia gry komputerowe. Chłopiec bardzo ucieszyłby się z nowego laptopa z akcesoriami. Taki komputer mógłby zabierać ze sobą m.in. na turnusy rehabilitacyjne. Dzięki takiemu prezentowi w wolnych chwilach będzie mógł odpocząć od ćwiczeń podczas ulubionej rozrywki. Sprzęt przyda się mu również do nauki.


Aby spełnić marzenie 12-latka, potrzeba 4 tysięcy złotych. Zbiórkę na ten cel możesz wesprzeć dowolną kwotą pod tym linkiem.


Materiały Fundacji Dziecięca Fantazja/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAPS QUALITY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5766 sekundy