REKLAMAprofi
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 sierpnia 2022, 10:34 komentarzy 3
Okradziona 28 lipca myjnia.

Okradziona 28 lipca myjnia.

Dziewczyna w wieku 21 lat z kolegą, mieszkańcy Iławy, stoją za kolejnym włamem do automatu myjni samochodowej - ustalili miejscowi funkcjonariusze. Młodym ludziom za popełnione przestępstwo grozi surowa kara.

W czwartek (28 lipca) oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o włamaniu do automatu myjni samochodowej. 

Policyjne czynności w tej sprawie relacjonuje st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie:

Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie przyjęli zawiadomienie o przestępstwie oraz przesłuchali świadków. W trakcie dalszych czynności wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli obraz z monitoringu. Na podstawie zgromadzonego materiału ustalili, że włamania dokonała 21-latka wspólnie ze swoim starszym znajomym. Jak się okazało, sprawcy dostali się do środka poprzez podważenie łomem drzwiczek automatu i zabrali stamtąd pieniądze. 

Mieszkańcy Iławy zostali zatrzymani i usłyszeli zarzut. Zgodnie z Kodeksem karnym sprawcom grożą kary do 10 lat pozbawienia wolności.


Jest to już kolejne w ostatnim czasie takie zdarzenie. Zaledwie kilka dni wcześniej, 24 lipca do automatu jednej z myjni usiłował się włamać 23-letni mieszkaniec miasta. On jednak nie ukradł gotówki, gdyż nie pokonał zabezpieczeń. Karany już za podobne przestępstwa mężczyzna odpowie przed sądem w warunkach tzw. recydywy.


Na podstawie: KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAPS QUALITY

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~myjnia 3 miesiąc temuocena: 67% 

  Patusiarzy należy eliminować ze społeczeństwa.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rambo 2 miesiąc temuocena: 100% 

  Dazip wariuje nadal?myślałam ,że siedzi

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~. 1 miesiąc temuocena: 67% 

  Niska wartość przestępcza i są wyda nieską karę. A kiedy w Polsce wrócą Kolegia Wykroczeń, natychmiastowe kary.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAd&b
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.424 sekundy