REKLAMARafał Ryszczuk
REKLAMAAldortax
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 sierpnia 2022, 13:17 komentarzy 1

(Zdjęcia: Adam Pień.)

Od dzisiaj (16 sierpnia) do 23 sierpnia obowiązuje zakaz wstępu na ścieżkę edukacyjną nad jezioro Jasne w Siemianach, podaje Nadleśnictwo Susz.

REKLAMAMateusz szauer

Przyczyną takiej decyzji nadleśnictwa są duże szkody, jakie wyrządziła w tutejszym lesie niedzielna nawałnica - ilustrują to załączone zdjęcia.

Jak mogliście przeczytać na infoilawa.pl, w Siemianach odnotowano w wyniku burzy z 14 sierpnia liczne interwencje i straty. Więcej o gwałtownej nawałnicy, która ciężko doświadczyła tę turystyczną miejscowość nad Jeziorakiem, pisaliśmy w artykule dostępnym pod tym linkiem.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Adam Pień.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAgorczyca

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Tramp leśny 1 ponad rok temuocena: 100% 

    Byłem wczoraj. Prawdziwy tor z przeszkodami. Bardzo duże wyzwanie i szczególnie niebezpieczne ze względu na upadek w trakcie przechodzenia i nadziania się na ułamaną gałąź. Słabe warunki ominięcia. Szczerze nie polecam. Lepiej poczekać jak służby leśne zrobią porządek.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMALuxbud
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3228 sekundy