REKLAMAprofi
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 sierpnia 2022, 17:00 komentarzy 9

(Fot. Info Iława.)

Do groźnego wypadku drogowego doszło we wtorek, 16 sierpnia w godzinach popołudniowych w gminie Iława. 

Na gruntowej drodze pomiędzy Gardzieniem a Starzykowem dachował osobowy opel, jadący w kierunku drugiej z wymienionych miejscowości.

Kierujący stracił panowanie nad samochodem na łuku drogi, dachował i uderzył w przydrożne drzewo. Pojazdem, który uległ temu wypadkowi, podróżowały dwie osoby. Kierujący zbiegł z miejsca zdarzenia, pozostawiając w pojeździe zakleszczoną pasażerkę. Strażacy wycinali kobietę z rozbitego auta z pomocą narzędzi hydraulicznych. Po ranną pasażerkę, która doznała obrażeń kończyn i głowy, przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał ją do szpitala. Poszkodowana jest przytomna.


Dostępna aktualizacja:

https://www.infoilawa.pl/aktualnosci/item/68418-zbiegl-pozostawiajac-w-aucie-zakleszczona-pasazerke-juz-wiadomo-dlaczego-uciekal-wracamy-do-tematu?fbclid=IwAR1L-QpLOpvZzHz-nTTxalgpiy8FqFT4FHQ_-1EJ7bHbQznecBkoADu_Coc


Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAPS QUALITY

9Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Były szeryf 9 miesiąc temuocena: 50% 

  Do tego co napisał s sobie zastosuj ujawnił się bo i tak cię znajdę wtedy będziesz mógł mi to powiedzieć prosto w twarz jeżeli masz odwagę tak że miej się na baczności cwaniaczku

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jestem w Szoku 8 miesiąc temuocena: 100% 

  To był Jeremiasz!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kierowca 7 miesiąc temuocena: 89% 

  I znowu nachlany codziennie to samo a policja nic nie robi tylko stoją w Rodzonym za przystankiem i prędkość sobie mierzą. Za pijusów się weście nieroby bo nas tu pozabijają te zachlaj mordy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ssw 6 miesiąc temuocena: 86% 

  Wziąć się za pijusów? Należałoby zacząć od drastycznego ograniczenia sprzedaży alko jak w Skandynawii. To że można go kupić na stacjach benzynowych 24/7 jest kompletnym idiotyzmem.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Były szeryf 5 miesiąc temuocena: 40% 

  Dopaść kierowcę i 3razy dziennie lewatywa żeby więcej nie usiadł za kierownicę żadnego pojazdu i tak lewatywę robić przez tydzień na początek a potem do orki pług konny jedno skibowy i tak przez tydzień jak z sił opadnie to odechce mu się uciekać i nogę będzie miał lżejszą bo nie będzie miał siły tak deptać tego gazu poco zamykać wykonać ten wyrok to wtedy będzie miał czas żeby przemyśleć swój czyn

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do poniższego 4 miesiąc temuocena: 100% 

  a pamiętasz szwejka , który pastował oficerki ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a może sobie zastosuj? 3 miesiąc temuocena: 48% 

  A ty jak zwykle ze swoją lewatywą. Już po raz któryś. Lewatywa na to, lewatywa na tamto. Lewatywa twoim remedium na wszystko. Widocznie masz po niej jakieś miłe doświadczenia. Więc może sobie zastosuj. . .A jeszcze dodatkowo, tak jak to proponował Jaroslav Hasek w swych słynnych "Przygodach wojaka Szwejka", poza lewatywą zaaplikuj sobie również codzienne owijanie na golasa mokrym, zimnym prześcieradłem oraz lizanie strasznie gorzkiej chininy. Może wtedy ci się polepszy. A także przy okazji nauczysz się pisać choć trochę mniej pokracznie pod względem interpunkcyjnym i stylistycznym.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jaś 2 miesiąc temuocena: 73% 

  Kierowca zapewne pobiegł po pomoc

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sum 1 miesiąc temuocena: 75% 

  POWIEDŹCIE TYM Z GÓRY SZCZEGOLNIE MIN ZIOBRO, ZE NALEZY ZAJĄĆ W TEJ SPRAWIE BRUTALNE, W ZGLĘDEM KARY, STANOWISKO. PRZECIEŻ WIĘKSZOŚĆ PO WYPADKU UCIEKA. ŻE SAM ALE ZOSTAWIAJĄC POSZKODOWANEGO PASAŻERA , TO JUŻ BRUTALNE PRZESTĘPSTWO.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4552 sekundy