REKLAMAprofi
REKLAMAPatrz

(Fot. materiały inwestora.)

Zamieszkać w centrum miasta, ze wszystkimi jego udogodnieniami i infrastrukturą na wyciągnięcie ręki, a jednocześnie cieszyć się bliskością przyrody? W Iławie to możliwe – w nowej, rozpoczynanej inwestycji deweloperskiej o nazwie „Villa Kościuszki 9A”. Apartamenty wybuduje lokalny sprawdzony deweloper – Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane.

Villa z apartamentami powstanie przy ul. Kościuszki 9A, w bezpośrednim sąsiedztwie tzw. miasteczka rowerowego, które zlokalizowane jest obok ronda przy ul. Szeptyckiego.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tu zamieszkasz, jeśli chcesz być blisko miasta i blisko wszelkich udogodnień wynikających z zamieszkania w centrum. Aby Twoja codzienność była prostsza, w pobliżu znajdziesz miejsca, w których możesz odpocząć, zrobić zakupy, czy załatwić sprawy. Blisko stąd do przedszkola, szkół, galerii handlowej, placówki poczty, sklepów, dyskontu spożywczego, bulwaru nad Jeziorakiem, kina, czy przystanków autobusowych, z których dotrzesz do dworca PKP i PKS, urzędów, czy szpitala.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tuż obok, bo zaledwie 4 min. pieszo od budynku znajduje się deptak oraz urokliwa rzeka Iławka. Blisko też stąd do bulwaru nad Jeziorakiem. To idealne miejsca do spacerów na łonie natury, czy też bardziej aktywnej formy wypoczynku – jazdy na rowerze, czy rolkach.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zabudowa będzie minimalistyczna, 4-kondygnacyjna, a kolory elewacji jasne, z elementami neutralnej szarości. Komfort użytkowania zapewnią windy oraz dobrze doświetlone ciche wnętrza. Ponadto układy apartamentów będą przemyślane, łatwe w aranżacji i ustawne. Wszystkie będą miały balkony. Do dyspozycji mieszkańców będą komórki lokatorskie wliczone w cenę mieszkań oraz miejsca postojowe w dwóch halach garażowych zlokalizowanych na poziomie parteru i piwnicy budynku.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Już ruszyła sprzedaż apartamentów. Przekazanie kluczy jest planowane na koniec 2023 roku.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ogółem w budynku znajdą się 53 apartamenty o powierzchni od 32m2 do 75m2. Wybór rozkładów jest bardzo szeroki – od 1-pokojowych kawalerek do mieszkań 2, 3 i 4- pokojowych. W hali garażowej na poziomie parteru znajdzie się 17 miejsc postojowych, natomiast w podziemnej hali garażowej zlokalizowanych będzie ogółem 41 miejsc postojowych.

Zamieszkaj w centrum Iławy - w Villi przy ul. Kościuszki 9A! Wyjątkowe apartamenty od sprawdzonego lokalnego dewelopera!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jesteś zainteresowany ofertą? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z biurem sprzedaży Iławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego „IPB” Sp. z o.o.

Biuro dewelopera IPB
Iława, ul. Lubawska 3
Tel. 89 644 90 08, 609 499 117


Więcej na stronie internetowej: https://www.ipbilawa.com.pl/deweloper/villa-kosciuszki-9a/


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMASzkoła2
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3105 sekundy