REKLAMACatering
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 sierpnia 2022, 10:19 komentarzy 4

(Fot. SOK.)

Belgijski zespół Laïs i tańczona do jego największego hitu "belgijka" - to była główna atrakcja tegorocznych Dni Susza, nazwanych przez organizatora, Suski Ośrodek Kultury, Blender Art Festivalem. 

Na infoilawa.pl mogliście już zobaczyć zdjęcia z pierwszej - piątkowej odsłony tegorocznego muzycznego święta miasta i gminy; teraz zapraszamy do obejrzenia zdjęć z drugiego - głównego koncertu, który odbył się w sobotę.

Tym razem wystąpili: zespół Wild, Caire Kelly, Żywioły, Chrust i - w charakterze gwiazdy wieczoru - Laïs. To właśnie zespół, który wylansował utwór "'t Smidje", potocznie znany w Polsce jako "Belgijka". Do piosenki tańczy się układ o takiej samej nazwie, który zyskał szczególną popularność podczas integracyjnych imprez.

Według SOK dzięki temu koncertowi Polska usłyszała o Suszu.

- Po raz pierwszy w historii naszego kraju zespół Laïs przyjechał i zagrał koncert na NASZEJ suskiej scenie - podsumowywał ośrodek. - O festiwalu wspomniano w programie "DZIEŃ DOBRY TVN" (zespół gościł tam rano w dniu koncertu - przyp.red.). Łącznie o festiwalu, jak i Suszu dowiedziało się ponad MILION osób - podał Suski Ośrodek Kultury.

Poza atrakcjami muzycznymi w sobotę w ramach Dni Susza 2022 odbyło się jeszcze spotkanie autorskie z Marią Ferenc, Małgorzatą Wiśniewską i Beatą Daus, autorkami książki "Miejsca bliskie sercom". Dochód ze sprzedaży trafi na cel charytatywny - upominki dla dzieci, które zamieszkają w tworzonej w Suszu placówce opiekuńczej.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Suski Ośrodek Kultury.

Dni Susza 2022, czyli II Blender Art Festival - już za nami. Odsłona druga - sobotnia na zdjęciach.

Ilość zdjęć 30

REKLAMANAJLAK

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Mariot 4 3 miesiące temuocena: 100% 

  Dni susza trwały chwilę, bo w programie nic nie było. Za to plakaty na mieście będą teraz wisiały do kolejnego lata. Podobno jutro jest jakiś koncert na plaży, ale Ci co nie maja fb to się nie dowiedzą, może przyjdą na kolejne dni susza. Za to bałagan i ławki już czekają na kolejne wydarzenie. Wstyd!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~PaNT 3 3 miesiące temuocena: 100% 

  Zdjęcia z poprzednich lat, poprzerabiane, cały czas pieprzenie o jednej piosence. A gdzie reszta? To mają być dni miasta?! Najważniejsza impreza Gminna? I takie pustki żeby były? Porażka po całości! Ciekawy jestem ile na to wszystko poszło pieniędzy? Miliony cyferek i odsłon wymienione to teraz czekamy na podsumowanie ile ta śmieszna impreza kosztowała nas mieszkańców. Dziwi mnie to, ze burmistrz, który zna mieszkańców od tylu lat na to pozwala. Ale widocznie kończy kampanię i ma to już w nosie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Super 2 3 miesiące temuocena: 83% 

  Denna ta impreza słabo oj słabo to wszystko wygląda

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~czytelnik 1 3 miesiące temuocena: 89% 

  "Łącznie o festiwalu, jak i Suszu dowiedziało się ponad MILION osób - podał Suski Ośrodek Kultury." Szkoda, że na niego nie przyszli:(

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8536 sekundy