REKLAMAMOS
ZDZ

(Fot. Urząd Miasta w Iławie - archiwum.)

Otwarto oferty (a właściwie: ofertę) w miejskim przetargu na „Modernizację układu komunikacyjnego ul. Obrońców Westerplatte i ul. Konopnickiej w Iławie”. Chociaż zgłosił się tylko jeden podmiot, to złożoną ofertę, w przeciwieństwie do kilku innych wcześniejszych postępowań, tym razem można uznać za korzystną.

Realizacji zadania chce się podjąć iławska spółka Spomer, która zaoferowała Urzędowi Miasta w Iławie cenę 4,558 mln zł. Była to jedyna oferta, jaka wpłynęła do ratusza w tym przetargu, wynika z informacji, jaką 23 sierpnia podał iławski magistrat.

Tę ofertę można uznać za korzystną, biorąc pod uwagę fakt, że na modernizację układu komunikacyjnego ul. Obrońców Westerplatte i ul. Konopnickiej w Iławie miasto ma zabezpieczoną dotację w wysokości 4,275 mln zł, pochodzącą z II edycji Rządowego Funduszu Polski Ład - Programu Inwestycji Strategicznych.

Zadanie obejmie wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji układu komunikacyjnego ulic Obrońców Westerplatte i Konopnickiej wraz ze stworzeniem nowych miejsc postojowych. Zakres inwestycji obejmuje przebudowę nawierzchni jezdni, budowę chodników po obydwu stronach ulic, miejsc postojowych - w tym dla osób niepełnosprawnych, wykonanie zieleni oraz przebudowę uzbrojenia podziemnego, w tym budowę nowych sieci kanalizacji deszczowej, sanitarnej i sieci wodociągowej oraz teletechnicznej wraz z kanałem technologicznym, a także wymianę oświetlenia ulicznego na energooszczędne typu LED z systemem, który steruje intensywnością oświetlenia w zależności od zaprogramowanych godzin.

Inwestycja ma zostać zrealizowana w terminie 13 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Fot. Urząd Miasta w Iławie - archiwum.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAchełmzyca
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4418 sekundy