REKLAMAZDZ
REKLAMASadek

(Fot. materiały szkoły.)

W nowym roku szkolnym 2022/2023 nie zabraknie nowości w ofercie edukacyjnej szkoły języka angielskiego British School Iława. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, placówka uruchamia zajęcia w trzech szkołach w naszym mieście! Dla uczniów to szansa na doskonalenie znajomości języka angielskiego w miejscu i środowisku, które już świetnie znają.

Zaczyna się nowy rok szkolny. Ten ostatni szkoła British School Iława i jej uczniowie zakończyli ogromnym sukcesem.

- I w tym roku wszyscy nasi kursanci, którzy przystępowali do międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego FCE (B2 First) oraz CAE (C1 Advanced), zdali. To niepodważalna gwarancja jakości naszego nauczania - podaje placówka.

- Cieszę się bardzo i gratuluję kursantom sukcesu - komentuje Ewa Kaźmierska, dyrektor British School Iława. - Egzamin międzynarodowy otwiera cały wachlarz możliwości, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Dzieci, zaczynając przygodę z językiem angielskim w szkole podstawowej, w średniej mają szansę zdawać najbardziej rozpoznawalny na świecie certyfikat językowy. 

Na zajęciach jest zabawa i... nauka metodycznie ukierunkowana pod kątem wszystkich umiejętności językowych, niezbędnych do uzyskania w przyszłości certyfikatów zewnętrznych.   

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zajęcia w roku szkolnym 2022/2023 prowadzone będą w trzech miejscach w Iławie. W Szkole Podstawowej nr 5, Szkole Podstawowej nr 3 oraz Zespole Szkół im. Bohaterów Września 1939 r. - tzw. Budowlance. Serdecznie zapraszamy dzieci ze szkół na zajęcia z języka angielskiego w miejscu, które dziecko zna i gdzie na co dzień uczęszcza do szkoły oraz oczywiście wszystkich zainteresowanych nauką w British School Iława.  

Szkoła prowadzi zajęcia od 5. roku życia, przygotowuje do egzaminu ósmoklasisty, matur, egzaminów międzynarodowych. Dorośli również mogą się tutaj uczyć. W British School uczą już od 26 lat!


Dla dzieci przygotowane są grupy Kids Club, dla klas ze szkół podstawowych grupy od junior 1 do junior 6 (od podstaw do grupy zaawansowanej), dla młodzieży grupy od beginner teenage do upper teenage. Ponadto prowadzone są grupy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminów FCE i CAE (egzamin zdawany w grudniu 2022r. lub w czerwcu 2023 r.) Kwalifikacji na odpowiedni poziom szkoła dokona testami kwalifikacyjnymi. 


We wrześniu biuro British School czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 do 17.30. Serdecznie zapraszamy!


British School Iława - skontaktuj się!

Iława, ul. Sobieskiego 45 (nad bankiem Millennium).
Tel. 793-150-160.
Zajrzyj na Facebooka: link.


Artykuł sponsorowany.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAPS QUALITY
REKLAMApolzbyt
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3284 sekundy