REKLAMAKurza góra
REKLAMApluszak

(Fot. Info Iława.)

Malowniczy widok na Jezioraku w Iławie - w widowiskowej paradzie jachtów, rozpoczynającej 50. edycję regat "O Błękitną Wstęgę Jezioraka", wzięło udział ponad 100 jednostek!

Jachty wypłynęły na wody najdłuższego polskiego jeziora rano, około godziny 10:00, startując z Portu Iława. To uczestnicy rozgrywanej na wodach Jezioraka już 50. edycji żeglarskich regat "O Błękitną Wstęgę".

- 113 załóg, czyli około 350 osób powalczy w naszych regatach - to dzisiejsze informacje o liście startowej z Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji. 

Dzisiaj, poza paradą, w planach są jeszcze regaty na trasie Iława-Siemiany oraz krótkie wyścigi w klasach na rozlewisku siemiańskim. Wieczorem zagra w Szopie w Siemianach zespół Mietek Folk. Natomiast w niedzielę załogi znów będą rywalizować na rozlewisku, a regaty zamknie konkursowy wyścig z powrotem do Iławy.

Dzisiejszą wodną paradę zobaczcie na załączonych zdjęciach.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

Parada po Jezioraku rozpoczęła 50. Regaty "O Błękitną Wstęgę Jezioraka".

Ilość zdjęć 91

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASprzątanie
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 1.8383 sekundy