REKLAMAd&b
REKLAMApluszak

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Uszkodzenie ogrodzenia, jazda w stanie nietrzeźwości i na sądowym zakazie - to przewinienia, za które w najbliższym czasie odpowie przed sądem 32-latek. Mężczyzna wjechał w ogrodzenie, mając 1,2 promila!

Do zdarzenia doszło 5 września nocą, kilka minut po godzinie 23:00. Wówczas kisieliccy funkcjonariusze zauważyli, że całą szerokością jezdni jedzie mitsubishi. 

- Policjanci chcieli zatrzymać kierującego do kontroli drogowej, dlatego włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe - relacjonuje st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - Kiedy mężczyzna zorientował się, że jadą za nim funkcjonariusze, po chwili na łuku drogi uderzył w ogrodzenie. Mieszkańcowi gminy Kisielice na szczęście nic poważnego się nie stało. Natomiast okazało się, że przyczyną takiego zachowania był wcześniej spożyty alkohol. Mężczyzna miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. Jak ustalili policjanci, nie było to jego jedyne przewinienie. 

32-latek kierował samochodem, mając już aktywny sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, a samochód nie miał badania technicznego ani obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Teraz mężczyzna za swojego zachowania będzie musiał wytłumaczyć się przed sądem.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5454 sekundy