REKLAMARafał Ryszczuk
REKLAMAOlszta

(Fot. materiały szkoły.)

Rok szkolny 2021/2022 w SZKOLE JĘZYKOWEJ GREGOR zakończył się zapowiedzią zmian i nowości. Bieżący - w nowej szkole GREGOR ACADEMY -  rozpocznie się 19 września 2022 r., na co wielu kursantów czeka z niecierpliwością. 

Szkoła Językowa GREGOR odstąpiła od skupiania się tylko na nauce języków obcych. Stając się GREGOR ACADEMY, poszerzyła w znaczący sposób ofertę, skierowaną do dzieci, młodzieży szkolnej oraz dorosłych bez względu na wiek.

- W trosce o potrzeby naszych kursantów wprowadziliśmy od tego roku kursy z przedmiotów szkolnych, w tym z języka angielskiego, języka polskiego, matematyki, języka niemieckiego, a dodatkowo kursy: komputerowy, po raz pierwszy finansowo-rachunkowy, język polski dla obcokrajowców, a nawet język ukraiński - wyjaśnia dyrektor szkoły Grzegorz Olszewski.

Nauczyciele - lektorzy przygotowują do egzaminów ósmoklasisty oraz maturalnego z języka polskiego, języka angielskiego i matematyki. Domeną GREGOR ACADEMY jest również przygotowanie do egzaminów międzynarodowych z języka angielskiego (FCE, CAE, CPE, IELTS), a także języka polskiego dla obcokrajowców i języka niemieckiego na poziomie od A1 do C2.

- Wszystkie organizowane przez GREGOR ACADEMY kursy kończą się otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego nie tylko uczestnictwo w zajęciach, ale również stopień opanowania programu opracowywanego przez lektorów indywidualnie do wieku, zaawansowania oraz poziomu każdej grupy. To ważny dokument dla kursantów, w tym dla obcokrajowców pracujących w Polsce, których pracodawcy oczekują określonych umiejętności w zakresie posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie - dodaje Grzegorz Olszewski.

Zajęcia prowadzone są indywidualnie oraz w niewielkich grupach, co znacznie poprawia komfort, gwarantuje profesjonalną naukę i zdobywanie szczytów sukcesu, co w tym roku jest hasłem przewodnim szkoły. By uczestniczyć w zajęciach i wspólnie z "ekipą GREGORA", osiągać sukcesy w nauce, wystarczy wejść na stronę GREGOR ACADEMY w zakładkę ZGŁOSZENIE/ ZAPISY, poprawnie ją wypełnić i przesłać. 

- Od 12 września 2022 r. zarówno w Iławie, jak i w Nowym Mieście Lubawskim w siedzibie szkoły czynne będą biura w godzinach od 15:00 do 19:00 lub w godzinach dogodnych dla naszych kursantów po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Zapraszamy serdecznie celem złożenia zgłoszenia, uzyskania bezpośrednio od pracowników pożądanych informacji, których udzielą profesjonalnie w miłej i serdecznej atmosferze - podsumowuje dyrektor szkoły.


Gregor Academy 
to nowa odsłona dobrze znanej szkoły!

Trwa przyjmowanie zapisów, nowy rok szkolny rusza już 19 września!
Tel. 695 708 620 lub 570 163 448. 
E-mail: kontakt@gregor.edu.pl.
https://www.gregor.edu.pl/zapisy 


Artykuł sponsorowany.

REKLAMAprofi
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2812 sekundy