REKLAMAincome2
REKLAMAZDZ

(Fot. materiały Dworku.)

Żegnamy lato, witamy jesień. Z sezonowymi atrakcjami, które przygotował dla Was Dworek Andrzejówka, zakończenie wakacji to żaden powód do smutku!

Czekają uroki jesieni: pachnące grzyby, niezwykłe rykowisko, relaksujące łowienie ryb w stawie i zapachy domowej kuchni, a dla dzieci: jesienne pikniki. Poza tym, na horyzoncie już widać andrzejki i sylwestra!

Lato tego roku było piękne i ciepłe. Dworek Andrzejówka dziękuje wszystkim Gościom, którzy w tym roku zdecydowali się na letni wypoczynek w tym urokliwym miejscu. Galeria zdjęć pozwoli wspomnieć ten przepiękny czas.

- Bociany, których w naszym gnieździe było w tym roku aż 6 (rodzice i cztery młode), już odleciały. Przed nami więc jesień - mówi właścicielka, Agnieszka Sarnowska. - W lasach okalających "Andrzejówkę" pojawiają się pierwsze jesienne grzyby. Po ostatnich opadach lada moment spodziewamy się wysypu borowików i podgrzybków. Nasze pokoje i domki nad stawem są do Waszej dyspozycji przez cały rok, zapraszamy więc wszystkich na GRZYBOBRANIA.

Inną wielką atrakcją początku jesieni jest zaczynające się właśnie RYKOWISKO jeleni, czyli czas ich godów. To wyjątkowy spektakl i niezwykła gratka dla miłośników dzikiej przyrody. W Dworku Andrzejówka raz w roku zawsze we wrześniu można podejrzeć i usłyszeć niesamowite ryczenie tych przepięknych zwierząt.

Zapraszamy również nad tutejszy staw. Ciągle jeszcze można popływać rowerem wodnym czy łódką. Oczywiście dostępny jest sportowy POŁÓW RYB

- Właśnie zarybiliśmy staw kolejnymi czterystoma karpiami - mówi A. Sarnowska. - Dotychczasowy rekord w wielkości złowionej ryby na naszym stawie należy do Pana Tomasza z Łodzi. Rybą tą jest amur o wadze 9,8 kg (pływa na pewno nadal w naszym stawie).

A dla dzieci? JESIENNE PIKNIKI! Dworek z przyjemnością ugości przedszkolne i szkolne grupy spragnione integracji w miłych okolicznościach przyrody i specjałów jesieni. Wyjątkowo będą smakować - być może ostatnie w tym roku - pieczone w ognisku  kiełbaski i ziemniaki prosto z paleniska. Dodatkowych wrażeń dostarczy przejażdżka wozem po lesie, gry i zabawy na świeżym powietrzu, a także 7-metrowa dmuchana zjeżdżalnia.

Zapraszamy też do Andrzejówkowej "domowej kuchni". Przypominamy, iż Dworek organizuje IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE: wesela, rocznice, eventy, "osiemnastki", zjazdy rodzinne i klasowe i wiele innych.

Już teraz przyjmowane są rezerwacje na BALE: ANDRZEJKOWY i SYLWESTROWY. A jak sylwester, to oczywiście ze wspaniałym zespołem REVERS i zabawą do białego rana. Przyjeżdżajcie, dzwońcie!


DWOREK ANDRZEJÓWKA  ZAPRASZA!

"CZEKAMY NA WAS!!!"
Gardzień 29. 
Tel. 516-919-111.


Uroki jesieni czekają na Was w Dworku Andrzejówka w Gardzieniu koło Iławy.

Ilość zdjęć 20

Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASprzątanie
Artykuł załadowany: 0.8976 sekundy