REKLAMAZDZ
REKLAMABetiko
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 września 2022, 13:15 komentarzy 3

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

525 tysięcy złotych zostało przyznane Iławskiemu Centrum Kultury na zakup nowego sprzętu audio, zestawu kina plenerowego i aplikacji mobilnej.

W odpowiedzi na konkurs w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 Iławskie Centrum Kultury złożyło projekt pt. "Wzrost potencjału kulturowego Iławskiego Centrum Kultury w zakresie realizacji wydarzeń plenerowych". Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego przyznał Iławskiemu Centrum Kultury 525 tysięcy złotych.

Dzięki pozyskanym środkom:

 • - Iławskie Centrum Kultury uruchomi aplikację mobilną, która umożliwi mieszkańcom oraz turystom stały dostęp do aktualności, rezerwację i zakup biletów do kina oraz na inne wydarzenia kulturalne;
 • - zostanie zakupiony zestaw kina plenerowego, w skład którego wchodzić będą elementy infrastruktury niezbędnej do prowadzenia projekcji filmowych w plenerze;
 • - zostanie zakupiony sprzęt audio, który poza wykorzystaniem do organizacji kina plenerowego, będzie również służył wsparciu realizacji innych organizowanych przez ICK wydarzeń.

f

- Nowoczesne rozwiązania techniczne, jakich posiadaczem stanie się Iławskie Centrum Kultury, podniosą atrakcyjność organizowanych wydarzeń i wpłyną na budowanie atrakcyjnej oferty miasta Iławy - komentuje ICK.


Całkowita wartość projektu to 625 tysięcy złotych, z czego 84% stanowi dofinansowanie  z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.


Źrodło: ICK/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Laura Palmer 3 ponad rok temuocena: 83% 

  Przez 4 lata zniszczikście frekwencję. Zniszczliście DKF. To kino to dno.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zapatrzeniowiec 2 ponad rok temuocena: 0% 

  A który to kuzyn szwagra handluje projektorami za pół bańki? Bo apkę to student zrobi za parę koła i jeszcze będzie kumplom opowiadał że frajerzy przepłacili kilkaset procent.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kwidzyn 1 ponad rok temuocena: 50% 

  Już widzę te tłumy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4527 sekundy