REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz
Imperial Fitness - nowa, świetnie wyposażona siłownia rusza już 24 września! Tego dnia odbędzie się dzień otwarty z masą atrakcji. Zapraszają właściciele Patryk Dągowski i Adam Nelkowski (na zdjęciu).

Imperial Fitness - nowa, świetnie wyposażona siłownia rusza już 24 września! Tego dnia odbędzie się dzień otwarty z masą atrakcji. Zapraszają właściciele Patryk Dągowski i Adam Nelkowski (na zdjęciu).

W najbliższą sobotę, tj. 24 września, w godzinach 11.00 - 16.00 odbędzie się event z okazji oficjalnego otwarcia nowej, największej i najlepiej wyposażonej siłowni w Iławie - IMPERIAL FITNESS przy Alei Jana Pawła II 1e (nad sklepem Ruck Zuck).

Imperial Fitness to miejsce, którego brakowało na mapie naszego miasta.

Każdy, kto chce poprawić swoją sylwetkę, zbudować masę mięśniową lub po prostu poczuć się lepiej, dostanie do tego najlepsze możliwe narzędzia w postaci:

  • - strefy cardio - wyposażonej w wysokiej klasy bieżnie, rowerki, orbitreki, dzięki czemu spalimy zalegający po sezonie grillowym tłuszczyk -:); 
  • - strefy ćwiczeń oporowych - wyposażonej w wolne ciężary, sprzęt do crossfitu i fitnessu oraz światowej klasy maszyny, pozwalające wyizolować dowolnie wybrane obszary naszego ciała i poćwiczyć na niespotykanym dotąd w naszym mieście poziomie. Pośladki, brzuchy i inne partie mięśniowe dostaną tu wyjątkowo intensywne bodźce;
  • - pomocy wykwalifikowanego personelu oraz możliwości treningu osobistego bądź w grupach 2, 3-osobowych dla najbardziej wymagających klientów;
  • - strefy relaksu, gdzie po treningu można odpocząć, napić się świetnej kawy i skorzystać z fotela masującego, dzięki któremu odprężymy się po intensywnym treningu;
  • - przestronnej, czystej szatni oraz węzła sanitarno-higienicznego.

Dzień otwarty nowej siłowni będzie sportowym świętem i niezwykłym wydarzeniem, podczas którego właściciele przewidują liczne atrakcje. Szczegóły poniżej!


  • - Trening pokazowy z byłym strongmanem oraz niezwykle utytułowanym kulturystą światowej klasy TOMASZEM LECHEM, który zdobył m.in. tytuł mistrza Polski (dwukrotnie) oraz tytuł wicemistrza Europy. Jest również cenionym trenerem i sędzią, a jego legenda jest znana każdemu fanowi kulturystyki.
  • - Wykład ADAMA KUNCICKIEGO "Dieta roślinna w sportach sylwetkowych". Adam jest pierwszym w Polsce kulturystą – weganinem, a jego ostatni start w 2019 roku na Słowacji dał mu 1. miejsce w mistrzostwach w kulturystyce naturalnej. Jest też zawodnikiem ju-jitsu (amator). Dwukrotnie zwyciężył w plebiscycie "Męski blog roku", zdobył tytułu osobowości roku i Grand Prix Vege (nagroda dla 1 osoby w roku). Autor e-booków, wykładowca i trener. Bardzo często pojawia się w mediach takich jak TVP2, TVN czy ONET. Bohater filmiku "Vegan Power", który obejrzało kilka milionów widzów.
  • - BOXY SZCZĘŚCIA czyli najlepszy catering dietetyczny w naszym regionie, przygotuje grilla. Będzie można spróbować fit potraw w najsmaczniejszym możliwym wydaniu. Będą też pyszne fit przekąski i soki. Jest to kluczowy partner klubu Imperial Fitness od pierwszych dni jego działalności. Będziecie mieli niespotykaną okazję zapoznać się z ich ofertą cateringową oraz skorzystać ze specjalnej promocji przeznaczonej dla klientów Imperial Fitness.
  • - GALERIA SUPLE - to z kolei najlepszy sklep z suplementami i odżywkami dla sportowców, który w tym dniu przygotuje dla Was pyszne białkowe szejki oraz inne niespodzianki.
  • - Nie zabraknie również niespodzianki dla fanów motoryzacji - czeka na nas zlot sportowych, zabytkowych aut!

f

Dla osób, które będą uczestniczyć w otwarciu i zakupią tego dnia karnet (lub okażą karnet zakupiony wcześniej), jest przewidziany konkurs, w którym nagrodą główną jest karnet open na 1 miesiąc korzystania z klubu IMPERIAL FITNESS, 1 tydzień cateringu dietetycznego BOXY SZCZĘŚCIA i voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na dowolne suplementy w GALERII SUPLE, sklepie znajdującym się w Galerii Jeziorak.


Dokładny regulamin konkursu zostanie podany w tym tygodniu na Facebooku IMPERIAL FITNESS:
https://www.facebook.com/Imperial-Fitness-101955829325104


PRZYJDŹ! ZOBACZ! ZAPYTAJ! ZOSTAŃ! smiley

Gości dnia otwartego 24 września bardzo prosimy o spakowanie w tym dniu butów na przebranie, aby móc zwiedzać nowy obiekt. W tym dniu wyjątkowo klub będzie wyłączony z normalnego użytkowania.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAPS QUALITY
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2912 sekundy