REKLAMAZDZ
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 września 2022, 14:00 komentarzy 3

(Fot. KPP w Iławie.)

Policjanci podczas realizowania swoich zadań służbowych zatrzymali kolejną osobę ukrywającą się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna ten nie tylko był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, ale również posiadał w domu marihuanę.

W czwartek (15 września) policjanci z iławskiego wydziału kryminalnego podczas czynności służbowych ustalili miejsce przebywania 30-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 

Funkcjonariusze, posiadając zarządzanie o ustaleniu miejsca pobytu i osadzeniu w zakładzie karnym, sprawdzali różne adresy, pod którymi mógłby przebywać poszukiwany mężczyzna. W trakcie czynności okazało się, że mieszkaniec gminy Zalewo akurat może być w domu. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce, gdzie potwierdzili uzyskane informacje. Policjanci zatrzymali mężczyznę, ale zanim przewieźli go do zakładu karnego, sprawdzili jego miejsce zamieszkania. Okazało się, że 30-latek nie tylko był poszukiwany przez iławski sąd, ale również posiadał w domu marihuanę oraz krzak konopi. Mieszkaniec gminy Zalewo został przetransportowany do więzienia, gdzie spędzi 92 dni, a w międzyczasie będzie musiał się wytłumaczyć z posiadanych narkotyków.


Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii w art. 62 mówi o tym, że

1. Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMABetiko

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~janek 3 ponad rok temu

  więcej celebrowania i reklam! Gorzej niż pewna gazeta! nie obiektywnie!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Bonifacy 2 ponad rok temuocena: 100% 

  Iść siedzieć za "bagniaka" co smakuje, jak łodygi i prawie nie klepie, no brawo! Haha

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Były szeryf 1 ponad rok temuocena: 25% 

  I takiego nie roba który chciał zarobić nie legalnie znów będziemy utrzymywać darmo zjada

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4486 sekundy