REKLAMACatering
REKLAMAPellet
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 września 2022, 14:02 komentarzy 4

(Fot. Info Iława.)

Uroczystość wręczenia tegorocznych stypendiów Starosty Powiatu Iławskiego już za nami. Świadczenia wręczono 19 września podczas spotkania zorganizowanego z tej okazji w iławskiej "Budowlance".

Tym razem przyznano aż 194 stypendia, każde o wartości 650 zł. Łącznie opiewają one na kwotę 126 100 zł.


Podstawą do przyznania tych świadczeń jest Uchwała Rady Powiatu Iławskiego z dnia 30 marca 2017r. oraz wydane na tej podstawie Zarządzenie Starosty Powiatu Iławskiego Nr 51/2022 z dnia 22 sierpnia 2022r. 

Stypendium może być przyznane uczniowi, który uzyskał co najmniej bardzo dobrą ocenę 
z zachowania oraz został laureatem bądź finalistą olimpiady, konkursu przedmiotowego na szczeblu międzynarodowym, krajowym lub wojewódzkim i uzyskał w klasyfikacji rocznej średnią ocen co najmniej 4,0 lub uzyskał w szkole w klasyfikacji rocznej średnią ocen co najmniej 5,0.

Stypendium może być przyznane za osiągnięcia artystyczne uczniowi, który uzyskał co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania oraz został laureatem, zdobywcą wyróżnienia i uczestnikiem finału międzynarodowego lub ogólnopolskiego konkursu artystycznego, został laureatem wojewódzkiego bądź makroregionalnego konkursu artystycznego, posiada udokumentowane sukcesy w konkursach artystycznych organizowanych w regionie, województwie lub kraju.


- Cieszymy się, że możemy nagrodzić tylu uczniów, którzy spełnili wysokie kryteria. Gratulujemy laureatom, a wszystkim uczniom szkół powiatu iławskiego życzymy samych sukcesów i wytrwałości - mówi starosta Bartosz Bielawski.

Listę tegorocznych stypendystów publikujemy poniżej. Zobaczcie też zdjęcia z poniedziałkowej uroczystości.

Stypendia Starosty Powiatu Iławskiego 2022 - już oficjalnie wręczone. Zobacz zdjęcia.

Ilość zdjęć 41


STYPENDIA STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Zespół Szkół im. Stefana Żeromskiego w Iławie (55 stypendiów)

1. Babraj Martyna

2. Januszewska Izabela Kinga

3. Karpiński Konrad

4. Witos Julia

5. Zapadka Dominika

6. Osmański Krzysztof

7. Mówiński Wiktor

8. Pielenc Aleksandra Ewelina

9. Osmański Adrian

10. Wiśniewska Oliwia

11. Kożuchowska Laura

12. Szynaka Małgorzata

13. Raszkowska Nikola

14. Kotlenga Natalia

15. Karbowska Anna Teresa

16. Pułtorak Klaudia

17. Dreszler Anna Maria

18. Łukwińska Amelia

19. Michalska Aleksandra

20. Pawska Anna

21. Szumilak Agata

22. Wieczorek Alicja

23. Ryszczuk Oliwia

24. Kraweć Zuzanna

25. Migdał Alicja

26. Piotrowska Nikol

27. Góraj Dominika

28. Mądra Natalia

29. Nastaj Pola

30. Gurzyńska Wiktoria Maria

31. Bilicka Julia Anna

32. Chrobak Julia

33. Białobrzewska Julia

34. Trzebiatowski Filip

35. Góralska Anna Maja

36. Kwiatkowska Aleksandra

37. Jankowska Magdalena

38. Myszkiewicz Zuzanna

39. Świątkowska Nadia Alicja

40. Panek Mateusz

41. Konkol Julia Irena

42. Bagrowski Karol Kazimierz

43. Fiałkowska Julia

44. Augustyniak Kacper

45. Stadnicka Aleksandra

46. Barbarewicz Mariusz

47. Ewertowska Amelia

48. Leppert Natalia

49. Czarzasta Wiktoria

50. Maśka Aleksandra

51. Plec Zofia Magdalena

52. Zielińska Małgorzata

53. Orzechowska Oliwia

54. Wróblewska Anna

55. Kowalska Aleksandra

Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie (34 stypendia)

56. Makówka Karolina Katarzyna

57. Szczekało Katarzyna Anna

58. Adamska Elwira Barbara

59. Szauer Wiktoria

60. Ziółkowska Agata

61. Łukomska Wiktoria

62. Makowska Martyna

63. Tryniszewski Dariusz Paweł

64. Dzido Joanna Małgorzata

65. Bakirzyńska Adrianna

66. Golińska Natalia

67. Nowakowska Martyna

68. Ruczyńska Julia Daria

69. Tęgowska Katarzyna

70. Typa Natalia Anna

71. Wiśniewska Dominika

72. Wnuk Wiktoria

73. Brzozowska Anita Maria

74. Jabłońska Paulina

75. Ruczyńska Oliwia Marlena

76. Stawiarski Kacper

77. Goska Natalia

78. Matusiak Wiktoria Katarzyna

79. Święcka Julia

80. Gorzka Dominik

81. Markuszewski Jakub

82. Bigorajska Aleksandra

83. Puchowski Kacper

84. Sendobry Kamil Zbigniew

85. Urbański Arkadiusz

86. Kłuba Bartosz

87. Goska Julia Karolina

88. Szymańska Martyna

89. Hołubowska Karolina

Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie (24 stypendia)

90. Karbowska Agata

91. Ciesińska Julia

92. Jurkiewicz Dżesika Anna

93. Strzelec Marta

94. Wójcik Magdalena

95. Skrzyniarz Paulina

96. Łaszkiewicz Nikola Ewa

97. Pszczółkowska Nicola Julia

98. Antkowiak Aleksandra

99. Czubińska Angelika

100. Maciejewska Wiktoria

101. Biełuś Tomasz

102. Baranowicz Klaudia Katarzyna

103. Byglewska Patrycja

104. Gawryszewska Angelika

105. Włodarczyk Jakub

106. Gapska Natalia

107. Grzesiak Oliwia

108. Kaślewicz Aleksandra

109. Lorkowska Aleksandra

110. Dutkowska Patrycja Kinga

111. Żubertowski Brajan

112. Szymański Oskar

113. Wysocka Monika

Zespół Szkół w Lubawie (78 stypendiów)

114. Szymańska Agata

115. Wojtacka Karina

116. Bukowska Zofia

117. Gumowska Oliwa Laura

118. Lewandowska Patrycja

119. Wrońska Laura

120. Gamańska Wiktoria

121. Górski Adrian

122. Januszewska Oliwia

123. Ochocka Aleksandra

124. Rochon Julia

125. Szpanowska Martyna

126. Truszczyńska Katarzyna

127. Klinicka Karolina

128. Mierzyński Maciej

129. Szczepański Łukasz

130. Marszelewska Patrycja

131. Uzarski Bartosz

132. Rykaczewska Małgorzata

133. Twardy Łukasz

134. Kościński Kamil

135. Guzowski Szymon

136. Fafiński Szymon

137. Ćwiklińska Adriana

138. Szczepański Szymon

139. Chyrzyńska Amelia

140. Wiecierzycki Sebastian

141. Wilamowski Krzysztof

142. Gałęzka Laura Maria

143. Rams Milena

144. Senkowski Julian

145. Cherkowska Kinga

146. Dzięgielewska Róża

147. Eremus Dagmara

148. Gross Nikola

149. Grzybińska Maria Magdalena

150. Ochlak Julia Anna

151. Ewertowska Julia

152. Orzechowska Joanna

153. Rozentalska Marta

154. Zalewska Marta

155. Jakubowska Patrycja Magdalena

156. Kamińska Julia

157. Empel Aleksandra

158. Markuszewska Aleksandra

159. Szauer Anna

160. Karpiński Bartosz

161. Nowak Krzysztof

162. Modrzewska Natalia

163. Truszczyńska Dominika

164. Szulwic Oliwia

165. Twardy Oliwia

166. Józefowicz Anita Patrycja

167. Gross Natalia

168. Ciszewska Oliwia

169. Łupaczewska Andżelika

170. Markuszewski Jakub

171. Mederski Kacper

172. Łukaszewska Aleksandra

173. Modrzewska Karolina

174. Bartczak Weronika

175. Rykaczewski Miłosz

176. Okoniewicz Marta

177. Aleksandrowicz Emilia

178. Krauzewicz Barbara

179. Tyburska Róża

180. Truszczyński Mateusz

181. Czyżewska Monika

182. Łukaszewski Piotr

183. Kliniewski Patryk

184. Majewski Jakub

185. Osmańska Julia

186. Dembkowski Damian

187. Kozłowska Nicol Weronika

188. Ewertowska Lidia Anna

189. Nowakowska Katarzyna

190. Dąbrowska Julia

191. Krezymon Wiktoria

Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu (3 stypendia)

192. Komorowski Michał

193. Kłuba Kacper

194. Sikorska Paulina


Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

REKLAMANAJLAK

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Elka" 4 2 miesiące temuocena: 0% 

    O jejjjj....można jednak zrobić masówkę w budowlance na sali??? Trzeba było wypożyczyć salę jak na jubileusz orkiestry!!!!! Teraz dla odmiany no w LO! Żenada.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Dfv 3 2 miesiące temuocena: 67% 

    Bielawski ty się weź za drogi powiatowe

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~stan 2 2 miesiące temuocena: 67% 

    Kryteria są trochę za niskie. Obecna średnia 5.0 to jak w starym systemie 4.0

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Anula 1 2 miesiące temuocena: 67% 

    Gratulacje, dla wszystkich wyróżnionych.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMApolzbyt
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.0914 sekundy