REKLAMAgolebi dwor2
ZDZ
wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 września 2022, 10:11 komentarzy 3

(Fot. Info Iława.)

Motoryzacyjny zlot pojazdów klasycznych, zabytkowych i tuningowanych tym razem odbędzie się w szczytnym celu. Organizator, Mirosław Korzeń z Magic Old Cars Lubawa, zachęca, aby poprzez aktywne uczestnictwo i kibicowanie pomóc pogorzelcom z Babięt Wielkich w gminie Susz.

Cztery rodziny, łącznie 12 osób, straciły dach nad głową - to tragiczny finał pożaru z 1 września, do jakiego doszło w Babiętach Wielkich w naszym powiecie. Ludzie ci znaleźli się w niezwykle trudnej sytuacji materialnej i bytowej.

Wśród tych, którzy wyciągają do nich pomocną dłoń, są... miłośnicy klasycznej i zabytkowej motoryzacji.

- Organizujemy i serdecznie zapraszamy na imprezę w formie tzw. spotu, czyli spotkania w gronie miłośników motoryzacji - przybliża szczegóły Mirosław Korzeń. - Charakter imprezy jest charytatywny; naszym celem jest wspólna zbiórka funduszy, która pomoże pokrzywdzonym w pożarze domu w Babiętach Wielkich. Ze względu na to, że przyświeca nam szczytny cel, otwieramy się na wszystkie typy oraz grupy pojazdów, w tym zarówno zabytkowe, jak i te współczesne, tuningowane. Zapraszamy zmotoryzowanych z bliższych i dalszych stron.

Zbiórka prowadzona będzie w formie tradycyjnej - do skarbonki i cała uzbierana kwota zostanie przekazana na rzecz pogorzelców. 


W programie imprezy znajdą się licytacje fantów od darczyńców, zjeżdżalnia dla dzieci, koła gospodyń wiejskich z ciastem i kuchnia polowa - grochówka wykonana przez Marcina Zakrzewskiego.


Organizatorzy zapraszają serdecznie i przypominają: Dobro wraca!


Na pomoc pogorzelcom z Babięt Wielkich - charytatywny spot miłośników motoryzacji.

Niedziela, 25 września w godzinach 14:00 - 17:00.
Parking przy basenie miejskim w Iławie.


Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Halina 3 ponad rok temuocena: 17% 

  Znowu będą kopcić i hałasować starymi klamotami

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zmotoryzowany 2 ponad rok temuocena: 83% 

  Droga Pani , jeżeli mieszkając w mieście przeszkadza Pani ruch pojazdów na ulicach to polecam "domek w Karkonoszach ". Z drugiej strony nie życzę by kiedykolwiek potrzebowała Pani podobnej pomocy. Nie pomagasz to chociaż nie przeszkadzaj.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tyyyyty 1 ponad rok temuocena: 75% 

  Ale ty jesteś walnięta.. to jest szczytny cel a nie dla zabawy.. chyba Ciebie tragedia w życiu nie spotkała że takie bzdety piszesz..

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4541 sekundy