REKLAMAincome2
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 września 2022, 13:49 komentarzy 4

(Fot. KPP w Iławie.)

Służba w policji to nie tylko walka z przestępcami i wykrywanie różnych wykroczeń. Zdarzają się również nietypowe i wyjątkowe interwencje. Takie jak ta, którą przeprowadzili policjanci w gminie Susz, gdzie dwa psy wpadły do studni.

W środę, 21 września kilka minut przed godziną 7:00 suscy policjanci zostali poinformowani o psie, który wpadł do studni. 

- Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce, gdzie potwierdzili te informacje. Ustalili również, że mężczyzna, szukając swojego psa, usłyszał dobiegające z głębokiego dołu szczekanie, o czym natychmiast poinformował policjantów - mówi st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - Na miejsce przybyli również strażacy, którzy wyciągnęli zwierzę ze studni. 

Na tym jednak nie koniec interwencji, bo będący na miejscu policjanci po chwili usłyszeli skomlenie, które również dobiegało spod ziemi. Okazało się, że około 30 metrów dalej w ziemi znajdowała się druga studnia, z której strażacy wyciągnęli kolejnego psa. 

Były to Misiek i Bonnie, które zaginęły kilka dni wcześniej. Zwierzęta zostały już przekazane szczęśliwym właścicielom.

Dzięki informacji od zgłaszającego i działaniom funkcjonariuszy zwierzętom nic poważnego się nie stało.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAskup złomu

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Wszyscy równi 4 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Ja kiedyś uratowałem bociana który wpadł do studni cholernie się bałem ale było warto się poświęcić a po jakimś czasie urodził mi się zdrowy syn i tak już czwórkę dzieci. pomagałem mu nabrać sił łapałem jemu żaby a potem chodził obok ciągnika jak tylko się pojawiłem na polu był i on warto komuś i dla kogoś pomóc czasem dobro wraca szanujmy naturę a to studnię warto by było przykryć powiedzcie gdzie to jest to pojadę i sam osobiście zabezpieczę to miejsce żyj i pozwól żyć innym szanujmy się i innych a życie będzie radośniejsze

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianka 3 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Dobra robota !

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Susz 2 8 miesięcy temuocena: 89% 

  Zabezpieczcie te studnie przecież tam może człowiek wpaść

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4767 sekundy